18:00 Jazz-Diremta Nafta-Uni-Akvaservis NKL
18:00 Trakai Zanavykas NKL
18:00 Ežerūnas-Karys Žalgiris-2 NKL
18:00 Delikatesas Perlas-MRU NKL

Daugiau rungtynių

Vitorijos "Tau Ceramica" ekipa, kurioje rungtyniauja Simas Jasaitis, Eurolygos susitikime rezultatu 98:74 (28:24, 33:16, 18:7, 19:27) sutriuškino Tomo Pačėso vadovaujamą Sopoto "Prokom Trefl" klubą, kuriam taip pat atstovauja Donatas Slanina bei Tomas Masiulis.

Svečiuose žaidę ispanai, pirmajame kėlinuke leido varžovams išsiveržti į priekį, tačiau antrojo metu spurtavo ir perėmė iniciatyvą. Po ilgosios pertraukos "Prokom Trefl" klubo puolimas pradėjo dar labiau strigti ir tuo pasinaudoję "Tau Ceramica" ekipos krepšininkai savo atotrūkį padidino dar labiau.

Ketvirtojo kėlinuko metu Sopoto komanda pradėjo mažinti triuškinančią svečių persvara, tačiau tai sprendžiant mačo nugalėtoją įtakos neturėjo.

D.Slanina per aikštelėje praleistas 28 minutes pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. T.Masiulis aikštelėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

"Tau Ceramicos" ekipos žaidėjas S.Jasaitis aikštelėje nepasirodė.

"Tau Ceramica": W.McDonaldas 19, I.Rakočevičius ir G.Mouneke - po 16, Z.Planiničius 15, M.Teletovičius 12 (6 atk. kam.).

"Prokom Trefl": K.Roszykas ir T.Van Den Spiegelis - po 11, T.Masiulis, M.Gurovičius ir A.Lapeta - po 7.

Norėdami komentuoti prisijunkite

wodaz Karma -1.00
Pranešti apie netinkamą komentarą 2008-01-05 00:50 patinka nepatinka -1

Jasaitis...

Arvisss Karma -2691.38
Pranešti apie netinkamą komentarą 2008-01-04 19:25 patinka nepatinka -1

Slanina vėl naudingiausiai žaidė, bus jiems mėtyti milijonus visokiem pseudožvaigždėm

regiz Karma 0.35
Pranešti apie netinkamą komentarą 2008-01-04 18:23 patinka nepatinka -1

Stebina mane Prokom Trefl Kiek gi galima taip tragiskai zaisti..?!? Pradzioje sezono maniau, kad bus tikrai gan pajegi ekipa, bet su jais grupeje beveik niekas neturi dideliu problemu ir juos tiesiog triuskina.. Isskyrus zalgiri zinoma kurie abiejuose susitikimuose buvo besivejanciuju vaidmenyje D

Pranešti apie netinkamą komentarą 2008-01-04 18:02 patinka nepatinka -1

"Prokom Trefl" si sezona pergales turbut jau nebeiskovos .

Pranešti apie netinkamą komentarą 2008-01-04 13:40 patinka nepatinka -1

ko ir galima buwo tiketis

Skaityti visus komentarus
Svajonės sudužo į šipulius: triuškinantis pralaimėjimas Valensijoje užvėrė „Neptūnui“ duris į „Top 16“ etapą aiškūs varžovai Europos taurėje (243)
Vakar 19:00
Klaipėdos „Neptūno“ (4/6) krepšininkai demonstravo itin prastą žaidimą Valensijoje ir nesugebėjo savo pastangomis iškovoti istorinio kelialapio į „Top 16“ etapą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai D grupės rungtynėse 65:103 (17:28, 14:24, 18:23, 14:28) buvo sutriuškinti „Valencia“ (3/7) ekipos.