Tikslas - pasiektas (nuotr. R.Dačkus/Fotodiena.lt) Tikslas - pasiektas (nuotr. R.Dačkus/Fotodiena.lt)

18:20 Lietuva Tunisas Draugiškos rungtynės
19:00 Lietuva Venesuela Draugiškos rungtynės
19:00 Lietuva Olandija Draugiškos rungtynės
2016 liepos 14 d.
19:00 Lietuva Baltarusija Draugiškos rungtynės

Daugiau rungtynių

Kauno "Žalgiris" gali nusiraminti - Lietuvos čempionai (4/6) lemiamose Eurolygos B grupės rungtynėse savų sirgalių akivaizdoje 87:76 (28:18, 18:11, 20:21, 21:24). patiesė Zagrebo "Zagreb" komandą (2/8) ir paskutinę akimirką pateko į "Top 16" etapą.

Vietą kitame etape iš B grupės taip pat turi Maskvos CSKA, Atėnų "Panathinaikos" ir Malagos "Unicaja".

Rungtynių pradžioje klaidos puolime ir gynyboje leido kroatams per pustrečios minutės surinkti 9 taškus - 5:9. Vis dėlto "Zagreb" pirmavo neilgai - po M.Kalniečio ir S.Weemso, o kitos atakos metu ir R.Javtoko operacijos "žemė - oras" galingais dėjimais rezultatas buvo išlygintas ir persvertas - 11:9. Po kelių akimirkų "Žalgiris" pirmavo jau 20:12. Spurtui prasitęsus iki 12:0, pranašumas peržengė dviženklę ribą (25:12). Ketvirtis baigėsi žalgiriečiams esant priekyje 28:18.

Antrajame kėlinyje prasidėjo svečių triuškinimas - "Žalgiris" žaibiškai susikrovė net 21 taško persvarą (41:20). Skirtumas kiek sumažėjo, tačiau vis dar buvo įtikinantis - 46:29.

Po pertraukos aikštėje situacija nepasikeitė. A.Trifunovičiaus auklėtiniai ir toliau užtikrintai pirmavo ir prieš lemiamą mačo dalį galėjo būti pakankamai ramūs - 66:50.

Ketvirtojo kėlinio viduryje "Zagreb" pakilo į lemiamą šturmą - 74:64. Kroatams pavyko šiek tiek patampyti žalgiriečių nervus (72:79), bet Kauno klubas išsaugojo pergalę savo rankose.

"Žalgiris": S.Weemsas 20, M.Popovičius 17 (5/9 trit.), P.Jankūnas 12 (8 atk. kam.), R.Javtokas 10, M.Kalnietis 9 (7 rez. perd.), D.Collinsas 7, T.Klimavičius 5, V.Lipkevičius 3, T.Delininkaitis ir M.Rakovičius po 2.

"Žalgirio" sirgaliai ((Giedrius Bubliauskas) nuotr.)

Norėdami komentuoti prisijunkite

Pranešti apie netinkamą komentarą 12-22 19:13 patinka nepatinka

ww w. erepublik .c om /en /referrer /savasmg ------- nuostabus žaidimas, kuriame kovosite už LIETUVĄ!!! (kuriai šiuo metu yra sunkus metas). užsiregistruokite per šią nuorodą ir gaukite ne tik naudingų patarimų ką daryti žaidimo pradžioje, bet ir paramos ginklais bei maistu. tikrai pažadu, žaidimas įdomus ir "kabliuojantis, taigi tikrai neatsibos :) linksmų švenčių :)

Almys Karma -104.33
Pranešti apie netinkamą komentarą 12-22 18:26 patinka nepatinka

Kaledu proga pergale liuks :)

Pranešti apie netinkamą komentarą 12-22 18:05 patinka nepatinka +2

kalnietis nesveikai geras, tikras komandos lyderis, valdo komanda puikiai.

Pranešti apie netinkamą komentarą 12-22 17:42 patinka nepatinka +2

Šiandien bus dar įdomesnės rungtynes Bilbao-Caja Laboral... Įdomios jos tuo, kad dabar Caja užima pirmą vietą A grupėje, bet jei praloš tai jie nusiridens tiesiai į penktą... ir iškris iš EL , Bilbao šiuo metu penktoje, bet turi šansą gerokai pakilti, jei laimės... šansai abiejų komandų vienodi, gal net bilbao favoritas ;))

zal93 Karma -4.76
Pranešti apie netinkamą komentarą 12-22 16:40 patinka nepatinka +3

gal zinot jau apitiksle zailgirio grupe top 16?

Skaityti visus komentarus
R.Kurtinaitis – skandalingojo turtuolio valdomo Italijos klubo akiratyje (5)
Vakar 20:09
Praėjusio sezono viduryje be darbo likęs Rimas Kurtinaitis sulaukė susidomėjimo iš Italijos pirmenybėse rungtyniaujančios komandos.

Naujienos

LKL vasaros turgus atnaujina 06.30 apie „Lietuvos rytą“ (153)

Artūras Jomantas:

Taip sakė puolėjas, atsiimdamas geriausiai besiginančio krepšininko prizą.

Mano krepsinis.net

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Ar tikite, kad D.Motiejūnas šią vasarą žais rinktinėje?

Naujausios galerijos

U17:  Lietuva – Prancūzija 12 nuotr. U17: Lietuva – Prancūzija 2016-06-30
Draugiškos rungtynės: Lietuva – Naujoji Zelandija 36 nuotr. Draugiškos rungtynės: Lietuva – Naujoji Zelandija 2016-06-29

T.Masiulio ir M.Varno komentarai po draugiškų rungtynių su Latvija U-20
T.Masiulio ir M.Varno komentarai po draugiškų rungtynių su Latvija U-20 2016-06-30
P.Jankūnas: liksiu „Žalgiryje“
P.Jankūnas: liksiu „Žalgiryje“ 2016-06-30
M.Kalnietis: susigrąžinau pasitikėjimą savo jėgomis
M.Kalnietis: susigrąžinau pasitikėjimą savo jėgomis 2016-06-30