Tikslas - pasiektas (nuotr. R.Dačkus/Fotodiena.lt) Tikslas - pasiektas (nuotr. R.Dačkus/Fotodiena.lt)

03:00 Cavaliers Hawks NBA
2015 gegužės 26 d.
2015 gegužės 27 d.

Daugiau rungtynių

Kauno "Žalgiris" gali nusiraminti - Lietuvos čempionai (4/6) lemiamose Eurolygos B grupės rungtynėse savų sirgalių akivaizdoje 87:76 (28:18, 18:11, 20:21, 21:24). patiesė Zagrebo "Zagreb" komandą (2/8) ir paskutinę akimirką pateko į "Top 16" etapą.

Vietą kitame etape iš B grupės taip pat turi Maskvos CSKA, Atėnų "Panathinaikos" ir Malagos "Unicaja".

Rungtynių pradžioje klaidos puolime ir gynyboje leido kroatams per pustrečios minutės surinkti 9 taškus - 5:9. Vis dėlto "Zagreb" pirmavo neilgai - po M.Kalniečio ir S.Weemso, o kitos atakos metu ir R.Javtoko operacijos "žemė - oras" galingais dėjimais rezultatas buvo išlygintas ir persvertas - 11:9. Po kelių akimirkų "Žalgiris" pirmavo jau 20:12. Spurtui prasitęsus iki 12:0, pranašumas peržengė dviženklę ribą (25:12). Ketvirtis baigėsi žalgiriečiams esant priekyje 28:18.

Antrajame kėlinyje prasidėjo svečių triuškinimas - "Žalgiris" žaibiškai susikrovė net 21 taško persvarą (41:20). Skirtumas kiek sumažėjo, tačiau vis dar buvo įtikinantis - 46:29.

Po pertraukos aikštėje situacija nepasikeitė. A.Trifunovičiaus auklėtiniai ir toliau užtikrintai pirmavo ir prieš lemiamą mačo dalį galėjo būti pakankamai ramūs - 66:50.

Ketvirtojo kėlinio viduryje "Zagreb" pakilo į lemiamą šturmą - 74:64. Kroatams pavyko šiek tiek patampyti žalgiriečių nervus (72:79), bet Kauno klubas išsaugojo pergalę savo rankose.

"Žalgiris": S.Weemsas 20, M.Popovičius 17 (5/9 trit.), P.Jankūnas 12 (8 atk. kam.), R.Javtokas 10, M.Kalnietis 9 (7 rez. perd.), D.Collinsas 7, T.Klimavičius 5, V.Lipkevičius 3, T.Delininkaitis ir M.Rakovičius po 2.

"Žalgirio" sirgaliai (Giedrius Bubliauskas, Fotodiena.lt nuotr.)

Norėdami komentuoti prisijunkite

Pranešti apie netinkamą komentarą 2011-12-22 19:13 patinka nepatinka

ww w. erepublik .c om /en /referrer /savasmg ------- nuostabus žaidimas, kuriame kovosite už LIETUVĄ!!! (kuriai šiuo metu yra sunkus metas). užsiregistruokite per šią nuorodą ir gaukite ne tik naudingų patarimų ką daryti žaidimo pradžioje, bet ir paramos ginklais bei maistu. tikrai pažadu, žaidimas įdomus ir "kabliuojantis, taigi tikrai neatsibos :) linksmų švenčių :)

Almys Karma -113.79
Pranešti apie netinkamą komentarą 2011-12-22 18:26 patinka nepatinka

Kaledu proga pergale liuks :)

Pranešti apie netinkamą komentarą 2011-12-22 18:05 patinka nepatinka +2

kalnietis nesveikai geras, tikras komandos lyderis, valdo komanda puikiai.

Pranešti apie netinkamą komentarą 2011-12-22 17:42 patinka nepatinka +2

Šiandien bus dar įdomesnės rungtynes Bilbao-Caja Laboral... Įdomios jos tuo, kad dabar Caja užima pirmą vietą A grupėje, bet jei praloš tai jie nusiridens tiesiai į penktą... ir iškris iš EL , Bilbao šiuo metu penktoje, bet turi šansą gerokai pakilti, jei laimės... šansai abiejų komandų vienodi, gal net bilbao favoritas ;))

zal93 Karma -4.76
Pranešti apie netinkamą komentarą 2011-12-22 16:40 patinka nepatinka +3

gal zinot jau apitiksle zailgirio grupe top 16?

Skaityti visus komentarus
Šachmatuose išgarsėjęs metodas parodė: „Golden State Warriors“ – viena geriausių visų laikų NBA komandų (4)
Šiandien 14:22
Šį sezoną vieną varžovą po kito nugalinti Oklendo „Golden State Warriors“ komanda yra ne tik labai reali pretendentė į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionų žiedus, tačiau ir viena geriausių visų laikų lygos komandų. Tokios išvados galima prieiti pritaikius specialų Elo reitingą.

Jonas Kazlauskas:

Lietuvos rinktinės strategas leido suprasti, kad Gediminas Orelikas rinktinei sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje netinka.

Mano krepsinis.net

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Kaip vertinate prabėgusį Eurolygos finalinį ketvertą?

Naujausios galerijos

NBA: „Warriors“ – „Rockets“ 18 nuotr. NBA: „Warriors“ – „Rockets“ 2015-05-22
NBA: „Cavaliers“ – „Hawks“ 13 nuotr. NBA: „Cavaliers“ – „Hawks“ 2015-05-21
LKL: „Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“ 49 nuotr. LKL: „Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“ 2015-05-20
NBA: „Warriors“ – „Rockets“ 35 nuotr. NBA: „Warriors“ – „Rockets“ 2015-05-20
LKL: „Žalgiris“ – „Juventus“ 33 nuotr. LKL: „Žalgiris“ – „Juventus“ 2015-05-19
Eurolygos finalas: „Real“ – „Olympiacos“ 48 nuotr. Eurolygos finalas: „Real“ – „Olympiacos“ 2015-05-17