0
05-24, 22:00
0
0

Be žodžių varžovus palikęs J.Hardeno pasirodymą pratęsė „Rockets“ pergalių seriją (1) statistika

Sausio 11 d., 08:12
Niekas negali sustabdyti J.Hardeno (Scanpix nuotr.)

Hjustonas ir toliau gali gėrėtis nuostabiu Jameso Hardeno žaidimu, o miesto komanda skina pergales Nacionalinėje krepšinio asociacijoje. Šį kartą Hjustono „Rockets“ (31/9) savo arenoje 121:114 (32:26, 35:21, 29:32, 25:35) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (20/19).

Šiose rungtynėse „Rockets“ net keletą kartų buvo įgiję triuškinamą pranašumą, po Corey Brewerio tritaškio trečiajame kėlinyje pirmavo 23 taškų skirtumu, 18 taškų pranašumą turėjo ir lemiamame ketvirtyje, bet charakterį pademonstravę „Hornets“ krepšininkai vis tiek sugebėjo sugrąžinti intrigą į rungtynes.

Likus žaisti 2 minutes Franko Kaminsky tritaškis net buvo persvėręs rezultatą (111:110), tačiau Mike'o D'Antoni laiku paprašyta minutės pertraukėlė sugebėjo išjudinti jo auklėtinius. Ryanas Andersonas tada smeigė tolimą metimą, Montrezlas Harrellas blokavo varžovo metimą, o J.Hardeno prasiveržimas sukrovė „Rockets“ komfortabilią persvarą (115:111), kurią šie išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Jau eilinį trigubą dublį atliko „Rockets“ žvaigždė J.Hardenas. Gynėjas pelnė 40 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip surinkdamas jau vienuoliktąjį šio sezono ir dvidešimtąjį karjeros trigubą dublį, o tai jo komandą atvedė į devintąją pergalę iš eilės.

„Anglų kalboje nėra pakankamai gerų žodžių, kuriais būtų galima apibūti Hardeno žaidimą. Jis kuria istoriją, o mes galime tik stebėti“, – varžovą liaupsino „Hornets“ puolėjas Marvinas Williamsas.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (15 atk. kam., 10 rez. perd., 7/14 tritaškių), Trevoras Ariza 16, Corey Breweris 15, Montrezlas Harrellas 14, Ryanas Andersonas 13, Nene Hilario 10.

„Hornets“: Kemba Walkeris 25 (10 rez. perd.), Frankas Kaminsky 22, Marvinas Williamsas (8 atk. kam.) ir Spenceris Hawesas po 16, Marco Belinelli 15 (6 rez. perd., 3/9 tritaškių), Jeremy Lambas 11.

Gairės: nba, rockets, hornets, hardenas