18:00 Lietkabelis Žalgiris LKL
2017 birželio 1 d.
18:00 Neptūnas Lietuvos rytas LKL

Daugiau rungtynių

LKL lyderių dvikovoje "Šiauliai" namuose rezultatu 71:88 (19:20, 14:26, 19:18, 19:24) pralaimėjo Vilniaus "Lietuvos rytui".

Rungtynes geriau pradėjo vilniečiai, kurie pirmavo 4:0. Tačiau šiauliečiai po kelių minučių jau pirmavo rezultatu 8:4. Čia pat svečiai vėl susigrąžino minimalų pranašumą – 9:8. Netrukus priekyje jau buvo šiauliečiai, kurie Sauliaus Kuzminsko, Jose Oliveiro ir Antonio Granto pastangomis neleido svečiams persverti rezultato. Likus maždaug minutei iki kėlinuko pabaigos “Šiauliai” pirmavo 19:15, tačiau Martyno Gecevičiaus tritaškis ir Mindaugo Lukauskio dvitaškis paskutinę sekundę leido svečiams laimėti ketvirtį 20:19.

Pirmąjį kėlinuką su trimis pražangomis baigė “Lietuvos ryto” žaidėjai Artūras Jomantas ir Michailas Anisimovas.

Antrame kėlinuke “Šiauliai” trumpam išsiveržė į priekį – 25:24, tačiau svečiai netrukus tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po M.Lukauskio, D.Mitchello, A.Šležo ir H.Price’o tritaškiu vilniečiai įgijo dviženklį pranašumą – 46:33. Paskutinėmis kėlinuko akimirkomis A.Grantas dvitaškiu kiek sušvelnino skirtumą – 35:46.

Trečiojo kėlinuko pradžioje iniciatyvą turėjo jau šeimininkai, kurie nuolat stengėsi sumažinti pranašumą. Kelis kartus šiauliečiai priartėjo iki 7 taškų skirtumo, tačiau “Lietuvos ryto” krepšininkai atstatydavo 10 taškų pranašumą. Po H.Price’o ir M.Gecevičiaus metimų vilniečiai įgijo jau 14 tašku pranašumą – 57:43.

Ketvirčio pabaigoje vilniečiai kelis kartus pirmavo 15 taškų skirtumu, tačiau paskutinę sekundę Manto Ruikio tritaškis vėl grąžino 12 taškų skirtumą 52:64.

Ketvirtame kėlinuke svečiai iškart padidino skirtumą iki 19 taškų – 73:54 ir išsprendė visus klausimus dėl rungtynių baigties. Galutinis rezultatas – 88:71 “Lietuvos ryto” naudai.

Vilniečiams taškus pelnė visi dešimt aikštelėje pasirodžiusių krepšininkų.

“Šiauliai”: A.Grant 18, J.Olivero 15, S.Kuzminskas 14, M.Ruikis 10, A.Masiulis 8.

“Lietuvos rytas”: M.Gecevičius 12, M.Lukauskis, M.Anisimovas ir D.Mitchell – po 10, H.Price 9 (4 rez. perd.), J.P.Batista, M.Petravičius ir A.Jomantas – po 8, M.Nielsen 7 (4 rez. perd.), A.Šležas 6.

Gairės: rytas

maruse Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 10-31 22:23 patinka nepatinka -1

gaila siauliu

Marens Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

batia nu as dar siemet is savo klubo daugiau nereikalauju LKL 3vieta BBL 3-4 tenkintu,o uleb 2 etapas butu liuks,siaip dekui uz savo nuomone:wink:

batia_ Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

marens,nenoriu izeist tavo jausmu bet siauliai forever lkl liks treti, na nebent klubui pavyktu surasti turtingus remejus.gaila kad i graikija isvyko tadas klimavicius.su juo siauliai si sezona butu atrode gana stipriai.na gal gi siauliai ulebe issoks auksciau savo bambos ir pateks i kita etapa.

As ne Zal gerbejas man jie antri po Siauliu ,ir vel nori uzbegti uz akiu kai sezonas baigsis tada snekek ,tai dabar tuo praejusiu 1 sezonu remsies? juk buvo daug geresniu sezonu,ir man atrodo kad duok Siauliu klubo vadybai 15 000 tai man atrodo ir Statyba jusu darytumem ir ta pati Zalgiri dabar mandrus kai biudzetas 4 kartus didesnis jei ne 5 kart,bet dar nuo musu vistiek atsikrausit butu buves Zavackas Kuzminsko nebutu taip nuvare,kuris ir taip prieki jusu pranoko ne viena o du grajokus isbaudavo

peteris Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

to marens: o ka zalgiris? pradeda silpnai ir baigia silpnai, patiko nafikausko komentaras kad shimet reik pasirodyt negu anais me<x>tais, tai kur jau tu man pasakyk galima dar prasciau pasirodyt nei anais me<x>tais? tiekto.. sekmes su lenkais nors aisku kad pizduliai pareis.. bus guroviciaus show

Skaityti visus komentarus
LKL finalininkų piniginės: kiek uždirba stipriausių Lietuvos klubų žaidėjai (56)
Vakar 11:00
Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) finalo serija tarp Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ startuos jau šį sekmadienį.

17:00 Žalgiris LKL