Š.Jasikevičius: mes, senukai, žaidėme daugiau nei reikėjo (66)

2012.08.08 20:07 Krepsinis.net
Jasikevicius Sarunas 12

Lietuvos krepšinio rinktinė baigė pasirodymą Londono olimpinėse žaidynėse. 36 metų įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius tvirtino, kad ketvirtfinalio dvikovoje su rusais nei jis pats, nei visa mūsų šalies komanda neatrodė švieži.

Londono olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį Lietuvos rinktinė 74:83 (10:17, 17:15, 23:22, 24:29) pralaimėjo Rusijos krepšininkams.

„Nesužaidėme šiandien. Galvojau prieš rungtynes, kad galimybių laimėti bus. Pirmą kėlinį nepataikėme daug laisvų metimų, klaidos vėl pakišo koją. Truputį geriau sužaidus galima buvo tikėtis pergalės. Atrodo, gynėmės normaliai, bet neužpuolėme. Neatrodėme švieži“, - kalbėjo jis.

– Pačiam taip pat prastos rungtynės buvo?

– Nebuvo jėgų. Prastos rungtynės. Visos olimpiados metu prastai jaučiausi. Ne visai šviežias. Sprendimai nebuvo geri, klaidos ir tai atsiliepė pataikymo procentui. Nedaug turėjau energijos. Asmeniškai jaučiau nemažą nuovargį po sezono. Buvo galima gal žaisti su Tunisu ir JAV mažiau minučių, kad šviežesnis ateičiau į ketvirtfinalį, bet situacija vertė ir reikėjo žaisti. Fiziškai neatsigavau. Norisi daryti geriau, bet kai nėra bake benzino, sunku. Pamečiau du kamuolius lygioje vietoje. Nei ten kas spaudė ar daužė per rankas. Kamuolys iškrenta iš rankų ir tai daugiausiai nuovargis. Aišku, ir amžius maišo, būkime atviri.

– Kitas vasaras skirsite poilsiui?

– Galbūt. Nesu žmogus, darantis skambius pranešimus. Gal jei būtume tiesiai važiavę į olimpiadą, būtų buvę kitaip, bet kai tenka po sunkaus sezono važiuoti į kitus pasaulio galus, sudėtinga. Tai nėra kažkokie pasiteisinimai. Tokio amžiaus jau reikia daugiau dėmesio skirti poilsiui. Esu laimingas, kad nors kažkiek galėjau padėti.

– Su kitais rinktinės veteranais kalbėjote apie pasitraukimą?

– Negaliu už juos atsakyti. Buvo sunki vasara. Kalbant apie galutinį rezultatą, džiaugiuosi, kad net tiek gavosi. Gal kažkam patiks ar nepatiks tas rezultatas, bet darbo buvo daug nuveikta. Dabar labiausiai noriu poilsio.

– 5-8 vietos atspindi realų rinktinės pajėgumą?

– Manau, kad taip. Ši komanda sužaidė mažai gerų rungtynių. Sakiau, kad tempti turi tie žaidėjai, kurie žaidė Turkijoje pasaulio čempionate 2010 metais, o gavosi taip, kad mes senukai daugiau žaidėme nei reikėjo. Buvo galima kabintis, tačiau nežaidėme to krepšinio, kurį galėjome.

 

Aurimas Kuckailis, Balsas.lt

Norėdami komentuoti prisijunkite

Naujausi komentarai 

Scotie33 Karma -55.70
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-08-10 00:48 patinka nepatinka

Nu bet ir debilai lietuviai.SARAS tai geriausia ka mes turejom.tie pasai.aikstes dirigenatas.generolas.gyva legenda.jei pas mus butu bent puses gasolio lygio centras saras turetu velniai zino kiek rez perdavimu.ACIU TAU SARUNAI.

algis6 Karma -13.31
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-08-09 21:38 patinka nepatinka -1

taip, aciu, buvo geru momentu per visa karjera, bet rinktine palikti reikejo pries 4 metus :)
sekmes!

laymix Karma -111.53
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-08-09 18:37 patinka nepatinka +1

ei, kas žaidė, kas liežuviu malė ir savo darė, skaičiukus pažiūrim.... ačiū senukam kad in ketvirtfinalį išėjom, o daugiau..... - apgailėtina

Koba Karma -2986.19
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-08-09 16:41 patinka nepatinka +1

Tikrai aciu Sarai au uz visus metus rinktyneje, bet laias uzleist eta jaunimui. Gero poilsio

dungas Karma -433.31
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-08-09 14:22 patinka nepatinka +11

Kurie varo an Saro - tautos isgamos !
Tai vienas geriausiu Lietuvos krepsininku per visa istorija , kuris aukojo sveikata , atostogas , artimuosius , kuris ejo ir kovojo uz savo Tevyne !
Suskliauskit savo plesrius snapus , maitvanagiai ! Tai jus tikit , kad ilgauskas nezaide uz Lietuva , nes jam stuburas luzes ...

Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-08-09 18:10 patinka nepatinka

gal ir padėjo kažkada,bet tik ne paskutinius du metus.O ir šiaip per tokius kaip šaras tik klimatas komandos blogėja.Kažkada jis ir nebuvo toks pasipūtęs ir panašiai.dabar vien intervių kai duodą,isižiūrėk kiek arogancijos.Su tokiais žmonėm labai sunku.

Mano krepsinis.net


Jungtis

Apklausa

Kas laimės Vieningosios lygos pusfinalio seriją?

Balsuoti Archyvas

Įdomus faktas

Tradicijos sugužėti į barus ir su alaus bokalais rankose palaikyti tarptautiniame turnyre kovojančią Lietuvos rinktinę beveik tokios pat senos kaip ir pats Lietuvos krepšinis. 1937 m. Europos čempionato metu Kauno alaus barai būdavo perpildyti studentijos, kuri per radijo aparatus tiesiogiai klausydavosi krepšinio transliacijų iš Rygos. Kavinėse ir restoranuose grojantys orkestrai taip pat turėjo užleisti vietą radijo imtuvams.

Draugai

 

Rezultatai

2013 gegužės 20 d.
Krasnie Krilya 56:69 CSKA (v) VTB
2013 gegužės 19 d.
VEF 60:82 Khimki VTB
Niznij Novgorod 59:66 Žalgiris VTB
Lokomotiv-Kuban 68:64 Unics VTB
Krasnie Krilya 50:49 CSKA (v) VTB

Daugiau rezultatų

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti