J.Štreimikytės komanda laimėjo po pratęsimo

04:00 Jazz Thunder NBA
04:00 Trail Blazers Nuggets NBA
19:30 Wizards Rockets NBA

Daugiau rungtynių

Moterų Nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) čempionate trečiadienį Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės komanda Indianos "Fever" namie po pratęsimo 84:79 (40:36, 75:75) nugalėjo Detroito "Shock" krepšininkes.

J.Štreimikytė-Virbickienė per 5 min. taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1), 2 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Visas penkerias rungtynes namie šį sezoną laimėjusioje "Fever" komandoje pasižymėjo Tamika Catchings, kuri pelnė 20 taškų, atkovojo 16 ir perėmė 6 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. 20 taškų nugalėtojoms pelnė ir Tan White.

"Shock" ekipoje rezultatyviausia buvo Deanna Nolan. Ji surinko 32 taškus.

"Fever" komanda, turinti 6 pergales ir 3 pralaimėjimus, Rytų konferencijoje nusileidžia tik Konektikuto "Sun" ekipai (6/1).

J.Štreimikytė-Virbickienė per 9 sezono rungtynes žaidė 127 min., pelnė 35 taškus (vid. - 3,89) ir atkovojo 22 kamuolius (vid. - 2,44).

"Fever" ketvirtadienį svečiuose susitinka su Šralotės "Sting" krepšininkėmis.

Gairės: wnba, fever

Norėdami komentuoti prisijunkite

Nėra komentarų

LKL: „Pieno žvaigždės“ – „Žalgiris“ (GYVAI) po antrojo ketvirčio 43:30, šiuo metu ilgoji pertrauka (25)
Šiandien 16:00
Šiuo metu Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ketvirtąjį kartą šiame sezone grumiasi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (18/13) ir Kauno „Žalgirio“ (27/4) krepšininkai. Visuose trijuose mačuose pergales iškovojo kauniečiai. Namuose pasvaliečiai buvo įveikti 82:78 ir 81:79, o išvykoje – 88:72. Dvikovos eigą sekite kartu su portalu...
LKL: „Lietuvos rytas“ – „Dzūkija“ (GYVAI) 56:31 po II ketvirčio, vyksta ilgoji pertrauka (7)