Krepsinis.net

Savąjį veidą tik po didžiosios pertraukos parodęs „Lietuvos rytas“ laimėjo Kėdainiuose (1)

2017.01.07 16:02 Krepsinis.net
Vilniečiai laimėjo nelengvai (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt) Vilniečiai laimėjo nelengvai (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)

Daugiau rungtynių

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (13/5) komanda nelengvai išsivežė pergalę iš Kėdainių, kur Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) dvikovoje 81:68 (17:16, 24:21, 22:15, 18:16) įveikė „Nevėžį“ (5/13).

Legionierių vedama „Nevėžio“ komanda rungtynes pradėjo sėkmingiau (9:3), tačiau greitai „Lietuvos rytas“ sumažino turėtą deficitą po Roko Giedraičio ir Juliaus Juciko metimų – 7:9. Davido Logano metimas išvedė į priekį vilniečius (12:11), vis tik šeimininkai atrodė ne ką prasčiau ir po pirmojo kėlinio atsiliko tik minimaliai – 16:17.

A.Lapetai pataikius baudų metimus, ilgą laiką antrajame kėlinyje komandos negalėjo pelnyti taškų. „Nevėžis“ rezultatą išlygino (21:21), tačiau vilniečiai vėl šovė į priekį – 26:23. J.Jucikas ir D.Loganas toliau rodė iniciatyvą (31:28), bet nieko gero „Lietuvos rytui“ nežadėjo I.Vaitkaus tritaškis. Pastarasis toliau gerai atakavo iš toli, o „Nevėžis“ kvėpavo į nugaras varžovams. Sunkiai, bet po antrojo kėlinio vilniečiai buvo priekyje 41:37.

Po didžiosios pertraukos sostinės komanda toliau turėjo neryškų pranašumą, kuris nedidėjo. Vis tik tada Laimonas Kisielius pelnė pirmuosius savo taškus, pasistengė ir legionierių ketvirtas, tad staigiai skirtumas pasiekė 11 taškų – 59:48. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui „Lietuvos rytas“ jau buvo saugesnis nei iki tol – 63:52.

Sostinės komanda ketvirtajame kėlinyje pradėjo atrodyti užtikrinčiau ir geriau, kas leido pagaliau įgauti solidesnę persvarą – 73:56. „Nevėžis“ puolė nebe taip aktyviai kaip pirmoje mačo pusėje, tuo sostinės klubas naudojosi, nors dėl pražangų ir prarado L.Kisielių. Per likusią mačo dalį persvaros sostinės komanda nebeprarado.

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 15, Adamas Lapeta 14, Rokas Giedraitis, Julius Jucikas ir Corey Fisheris – po 13, Drew Gordonas 6,.. Laimonas Kisielius 2 (5 praž.).

„Nevėžis“: Ignas Vaitkus ir Jermaine‘as Love‘as – po 13, Paulius Petrilevičius 11, Tony Porstranas 10, Simonas Kymantas 7.

Norėdami komentuoti prisijunkite

AI3 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-08 11:34 patinka nepatinka -1

Kam isvis buvo pirktas akognonas, jei ant suolo laikomas?

Skaityti visus komentarus
Lemtinga atkarpa dvikovoje su „Real“: kas nutiko „Žalgirio“ gynybai? VIDEO analizė (3)video
Šiandien 11:30
Tris kėlinius gana drausmingai besigynę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai palūžo pirmosiomis lemiamo ketvirčio minutėmis. Nuo suolo pakilęs epizodiškai rungtyniaujantis Madrido „Real“ amerikietis Trey'us Thompkinsas susmeigė tris tritaškius paeiliui, o svečiai spurtavo 14:0, kas nulėmė mačo baigtį.

16:00 Lietkabelis LKL