0
0

Š.Jasikevičius ir E.Ulanovas išskyrė pagrindinę pergalės priežastį (2)

Kovo 23 d., 22:52
Žalgiriečių pergalę lėmė sustabdytas varžovų greitas žaidimas (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygoje pasiekė dar vieną pergalę, kai išvykoje užtikrintai 93:77 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“.

Žalgiriečių vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius dėkojo žaidėjams už tai, kad jie atlaikė ketverių rungtynių per aštuonias dienas maratoną. Tiek strategas, tiek Edgaras Ulanovas išskyrė, jog pergalės priežastimi tapo sustabdytas greitas varžovų žaidimas.

„Sustabdymas greito žaidimo buvo svarbiausia. Ketvirtajame kėlinyje jie pradėjo rinkti taškus, kai mes pamatėme koncentraciją. Nėra lengva žaisti ketverias rungtynes per aštuonias dienas. Svarbiausia, kad pasiekėme pergalę ir turiu atiduoti nuopelnus žaidėjams, kurie yra ambicingi ir žaidė lyg būtume kovoję dėl visko šiame sezone“, – sakė Šaras.

„Smagu laimėti išvykoje, ypatingai, kai praėjusį kartą pralaimėjome namuose. Gera energija, geras nusiteikimas, nors buvo pakilimų ir nuosmukių, padarėme daug psichologinių klaidų, bet laimėjome. „Maccabi“ gerai bėga į greitą puolimą, o mūsų komandinė gynyba sustabdė juos ir tai lėmė pergalę“, – teigė 20 taškų įmetęs puolėjas.