„Neptūnas“ pasirašė sutartį su amerikiečiu vidurio puolėju (59) D.Adomaičio komentaras

liepos 25 d., 12:27
J.Grantas papildė Klaipėdos komandą (Scanpix)
J.Grantas papildė Klaipėdos komandą (Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

Naujajam sezonui besiruošiantis Klaipėdos „Neptūnas“ savo gretas papildė nauju krepšininku. Klaipėdiečiai pasirašė vienerių metų sutartį su 26 metų 203 cm ūgio vidurio puolėju Jerai‘umi Grantu. Amerikietis pastaruosius du sezonus žibėjo žaisdamas Latvijoje, „Ventspils“ komandoje.

J.Grantas yra gimęs tikroje krepšininkų šeimoje. Jo tėvas Harvey‘us Grantas net 11 sezonų žaidė Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Tėvo brolis dvynys Horace‘ijus Grantas – keturiskart NBA čempionas. J.Granto jaunesni broliai taip pat turi sąsajų su NBA. Jerami Grantas praėjusį sezoną debiutavo Fildelfijos „76ers“ komandoje. Tuo tarpu kitas brolis Jerianas Grantas šiemet naujokų biržoje 19 šaukimu buvo pasirinktas Vašingtono „Wizards“ ekipos.

J.Grantas yra baigęs Klemsono universitetą. Profesionalo karjerą jis pradėjo Australijoje, „Sidney Kings“ komandoje (11,89 tšk., 8,19 atk. kam., 1,43 blk. met.). Vėliau J.Grantas rungtyniavo Italijos čempionate rungtyniaujančiai Brindisio „Enel“ komandai. 2013–2014 m. sezoną jis pradėjo Holono „Hapoel“ komandoje Izraelyje. Gruodį amerikietis persikėlė į Ventspilį. Su Latvijos komanda jis tapo šalies čempionu (10,14 tšk., 5,3 kam., 0,98 blk. met.). Praėjusiame sezone J.Grantas su „Ventspils“ debiutavo Europos taurės turnyre (8,4 tšk., 4,8 atk. kam., 0,8 blk. met.). Amerikietis su „Ventspils“ pasiekė Latvijos pirmenybių finalą, kur nusileido Rygos VEF (11,8 tšk., 6,3 atk. kam., 0,9 blk. met.).

REKLAMA

„Tokio tipo „centro“ mes ir ieškojome, kuris būtų aktyvus puolime, gerai žaistų „du prieš du“ ir būtų patikimas gynyboje. Jis tikrai mobilus ir greitas vidurio puolėjas“, – taip naująjį komandos žaidėją įvertino „Neptūno“ strategas Dainius Adomaitis.

Priminsime, kad sutartis su „Neptūnu“ turi Arvydas Šikšnius, Vytautas Šarakauskas, Martynas Mažeika (visi – dvejų metų sutartys), Donatas Zavackas, Mindaugas Girdžiūnas, Arnas Butkevičius ir Raidas Nacius. „Neptūno" klubo vyr. treneris – Dainius Adomaitis.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


59 komentarai
Naujausi komentarai (59)
Geriausiai ivertinti (59)
PRO komentarai (18)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA