„Nafta-Uni-Akvaservis“ parodė charakterį ir išplėšė lemiamas NKL finalo rungtynes (1) statistika

2017.04.20 20:00 NKL
Klaipėdiečiai tęsia kovą dėl aukso (Dainius Lukšta, NKL) Klaipėdiečiai tęsia kovą dėl aukso (Dainius Lukšta, NKL)

Daugiau rungtynių

Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijos rungtynes.

Uostamiesčio krepšininkai 77:70 (17:9, 19:16, 16:25, 25:20) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus ir serijos rezultatas tapo 3:3.

Lemiamos septintosios rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Marijampolėje.

Pirmoje rungtynių dalyje prametęs abu savo metimus, M.Stašys pirmą kartą pasižymėjo tik 29-ąją rungtynių minutę, kai pataikė tritaškį. Netrukus jis pridėjo dar vieną ir jo komanda pirmavo 50:46.

M.Stašio tritaškis ketvirto kėlinio viduryje išvedė šeimininkus į priekį (65:64), o netrukus Džiugas Slavinskas pridėjo 4 baudas iš eilės ir šeimininkai nutolo 69:64.

Antanas Udras dvitaškiu sušvelnino atsilikimą iki vieno metimo, bet M.Stašys, likus žaisti 1 minutę ir 38 sekundes, pridėjo dar du taškus – 71:66.

Dvi A.Udro baudos vėl priartino svečius per 3 taškus, bet kamuolį puolime atkovojęs Edvinas Alunderis išprovokavo pražangą ir pataikė abi baudas – 73:68.

„Sūduva-Mantinga“ strigo pirmoje mačo dalyje ir, pataikiusi vos 8 metimus iš 30, įpusėjus dvikovai atsiliko 25:36. Šeimininkai vienu metu pirmavo 14 taškų persvara (36:22) ir labiau nutolti nesugebėjo tik kelias atakas paeiliui pabaigę netaikliais metimais.

Situacija kardinaliai pasikeitė trečiajame kėlinyje. Jį „Sūduvos-Mantingos“ atstovai Evaldas Šaulys ir Tautvydas Kliučinykas pradėjo tritaškiais ir nesužaidus nė minutės privertė Rytį Vaišvilą prašyti minutės pertraukėlės – šeimininkų persvara sumenko iki 36:31.

Pertraukėlė nelabai ką pakeitė ir po jos marijampoliečiai tęsė spurtą, kol galiausiai T.Kliučinyko tritaškis nuo lentos išvedė svečius į priekį 43:40. Tai vainikavo „Sūduvos-Mantingos“ spurtą 18:4.

Netrukus du iš eilės taiklūs klaipėdiečių metimai grąžino juos į kovą ir iki pat mačo pabaigos buvo kovojama taškas į tašką.

Netrukus – dar vienas išbandymas A.Udro nervams. Marijampolės klubo aukštaūgis buvo grubiai sustabdytas po krepšiu, o prie baudų metimų linijos atsistojęs vilnietis neklydo – 70:73. Visgi netrukus tuo pačiu atsakė ir M.Stašys, taip padidindamas skirtumą (75:70).

Sūduviečiai savo atsakymo jau nebesurengė, o pranašumą išsaugoję klaipėdiečiai triumfavo – jie išlyginę serijos rezultatą, vyks į Marijampolę kovoti dėl titulo.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 24, Viktoras Chodosovskis 14, Edvinas Alunderis 11 (12 atk. kam.), Deividas Anužis 10.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 16, Antanas Udras 13, Darius Griškėnas 11 Evaldas Šaulys 10.

AI3 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 04-21 09:25 patinka nepatinka +1

Labai gera, itempta serija tarp geriausiu komandu nkl - ir prakitiskai jokio demesio - del tv tai suprantama, kai net lkl maco del antros vietos nerodo, bet net cia nelabai nusvieciama ! aisku, gaila, bet cempionas vis tiek i lkl nepateks del kokios nors "bullshit" priezasties, nes milasius korumpuotas sedi