Krepsinis.net

Monstriška J.Valančiūno kova po krepšiais atvedė „Raptors“ į pergalę (39) kiti rezultatai, FOTOGALERIJA

2017.01.11 06:41 Krepsinis.net
J.Valančiūnas pagerino karjeros rekordą (Scanpix nuotr.) J.Valančiūnas pagerino karjeros rekordą (Scanpix nuotr.)

Daugiau rungtynių

Jonas Valančiūnas it liūtas grūmėsi dėl atkovotų kamuolių ir tai buvo vienas Toronto „Raptors“ (25/13) raktų į pergalę. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynes namie prieš Bostono „Celtics“ (23/15) kanadiečiai laimėjo 114:106 (23:18, 23:37, 34:29, 34:22).

Neįtikėtina, tačiau likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos „Celtics“ dar pirmavo 102:95. Vis tik būtent J.Valančiūno dominavimas po krepšiais ir DeMaro DeRozano rezultatyvumas padėjo „Raptors“ išsikapstyti, rungtynes užbaigti spurtu 19:4 ir taip apginti namų sienas.

„Raptors“ šiose rungtynėse trečią kartą šį sezoną rungtyniavo alternatyviomis mėlynomis aprangomis, o jų logotipą aikštės viduryje pakeitė vienos iš NBA pradininkių, Toronto „Huskies“ simbolis. Tiesa, lygoje ši komanda išsilaikė tik vieną sezoną (1946–1947 metais), tačiau „Raptors“ žaisdami alternatyviomis aprangomis kol kas nepralaimi.

Svarbi ši kova buvo „Raptors“ trenerių štabui. Klivlando „Cavaliers“ trenerių štabas pernai vadovavo Rytų konferencijos rinktinei „Visų žvaigždžių“ rinktinei, o du sykius iš eilės to daryti negalima, tad šiemet tai darys antrąją vietą konferencijoje užimančios komandos personalas. Kol kas būtent Toronto ir Bostono klubai varžosi dėl šios pozicijos, o šiandieninė pergalė leido „Raptors“ pabėgti į priekį jau dvejomis pergalėmis.

Lietuvis buvo tiesiog nesustabdomas po krepšiais. Per vos 28 minutes jis spėjo pelnyti 18 taškų (6/18 dvitaškių, 6/6 baudų metimų), atkovoti 23 kamuolius (karjeros rekordas), blokuoti 2 metimus, 3 kartus suklysti ir 4 sykius prasižengti. Būtent tokio žaidimo iš aukštaūgio reikalavęs Dwayne'as Casey leido lietuviui rungtyniauti ketvirtajame kėlinyje ir šis pateisino gautą pasitikėjimą.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 41 (13 atk. kam., 15/27 dvitaškių), Kyle'as Lowry 24 (9 rez. perd., 5/6 tritaškių), Jonas Valančiūnas 18 (23 atk. kam.), DeMarre'as Carrollas 11.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 27 (7 rez. perd.), Marcusas Smartas 16, Alas Horfordas (9 atk. kam.) ir Geraldas Greenas po 14, Kelly Olynykas 13.

baik1tbanint Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 17:42 patinka nepatinka -1

VISI ŠOKIT ATGAL Į HYPE TRAIN!!! Jeigu sugebat stumt po vienų blogų varžybų, tai sugebėkit ir aukštint po gerų.

mikis21 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 15:14 patinka nepatinka

NBAHD TASKAS NET gal galit kas paaiskinti Pirmo kelinio 9:45min Valanciuno ataka. Ar tikrai buvo prazanga puolime ar visdelto gynyboje.

Gydytojas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 13:59 patinka nepatinka +10

kaip jonas yra pasakes sezono pradzioj ,give to me the fucking ball and i show you.. ir kai gav kamuoliu pirmas varzybas pelne 32 taskus.. poto kamuoliu tycia nebepasuoja jam..ir tada rasistas treneris rekia ant jono kodel jis nedominuoja..kazkaip idomiai pas tuos juodaskurius..lyg susitare butu dirbtinai jona nusodinti jie..

Zlatan23 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

visiem taisyklės vienodos, jūs galvojat, kaip kiti atkovoja daug reboundų, būna be tipų ? :D

Decappp  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

Pradėjo Jonas nuostabiai rungtynes ir labai nedaug trūko,kad jau pirmajame kėlinyje turėtų dvigubą dublį. Jam kai sekasi, jis truputį prarandą koncentraciją ir ima elgtis kiek neatskingai, todė prametė kelis meitmus iš neteisingų padėčių, gavo pražangą puolimeir sėdo ant suolo. Kas, beje, apribojo ir jo laiką labai žaidimo. Treneris turi jam įkalttikad negalima atsipalaiduoti sužaidus geresnę atkarpą. Bet ten visiem raptoriams tai būdinga. O šiaip ketvirtas kėlinys buvo geras labai, tai pirmas kėlinys šiais metais, kuriame buvo mažiau anti-krepšnio. Tiesa, būtina paminėti,kad derozanui sukrito absoliučiai viskas, ką metė, galima sakyti, tame kėlinyje, krito visos nesąmonės, tai kas visada būdina tik metimia link lentos, šį kartą suėjo į lanką, gal todėl ir išsikapstė. Ne tiek braižia skitoks žaidimo buvo, kiek tiesiog sukrito nesąmonės. Šiaip baugu, nes kas dabar bus,kai nekris..Jonas galėjo šiame mače susirinkti dar daug geresnę statisitką, jei nebūtų apribojęs savo laiko neteisingais sprendimais keliais. Šiaip vakar atrodė, kad net arbitra šitos komandos negerbia. Nes švilpukai ėjo r adikaliai į bostono pusę. Savo antižkrepšiniu jau net arbitrų pagarbą praranda. Bet po vakarykščio ketvirto kėlinio bikši akcijas pasikėlė ekipa.

Juokinga skaityti Jono amžinųjų heiterių išvedžiojimus. Jūs apgailėtini.

Skaityti visus komentarus
LKL: „Juventus“ – „Neptūnas“ (TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA) FOTOGALERIJA (2)
Šiandien 16:30
Šiuo metu Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse susitinka Utenos „Juventus“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ekipos.

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Kas LKL reguliariajame sezone užims antrąją vietą?

Naujausios galerijos

LKL: „Juventus“ – „Neptūnas“ 10 nuotr. LKL: „Juventus“ – „Neptūnas“ 2017-03-26
NBA: „Spurs“ – „Knicks“ 21 nuotr. NBA: „Spurs“ – „Knicks“ 2017-03-26
NBA: „Mavericks“ – „Raptors“ 26 nuotr. NBA: „Mavericks“ – „Raptors“ 2017-03-26
LKL: „Lietuvos rytas“ – „Šiauliai“ 37 nuotr. LKL: „Lietuvos rytas“ – „Šiauliai“ 2017-03-25
LKL: „Vytautas“ – „Lietkabelis“ 41 nuotr. LKL: „Vytautas“ – „Lietkabelis“ 2017-03-25
Eurolyga: „Unics“ – CSKA 20 nuotr. Eurolyga: „Unics“ – CSKA 2017-03-24
Daugiau fotogalerijų

Naujausi video

Po sutriuškinimo V.Sirvydis auklėtiniams priminė: čia vyksta kova dėl auksinio medalio! 2017-03-26