Krepsinis.net

LKL lyderių dvikovą laimėjo visas rungtynes pirmavęs „Žalgiris“ (75) FOTOGALERIJA

2017.01.08 16:00 Lietkabelis
P.Jankūnas vedė savo komandą į pergalę (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt) P.Jankūnas vedė savo komandą į pergalę (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)

Daugiau rungtynių

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) lyderių dvikovoje Kauno „Žalgiris“ (17/1) namuose 76:65 (15:11, 20:16, 21:21, 20:17) užtikrintai nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ (14/4) komandą.

Nervingai prasidėjusiose rungtynėse sužaidus 5 minutes rezultatas buvo lygus – 5:5. Po reklaminės minutės pertraukėlės jau „Žalgiris“ sužaidė sėkmingą atkarpą, kuri leido atitrūkti – 12:5. Čia pat Kazys Maksvytis sukvietė pasitarimą ir jis davė vaisius – „Lietkabelis“ pelnė 6 taškus be atsako – 11:12. Kėlinys svečiams baigėsi nemaloniai: Kšištofas Lavrinovičius gavo ketvirtą asmeninę pražangą, o deficitas tik padidėjo – 11:15.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečiams sunkiai sekėsi įveikti šalies čempionų gynybą. Patys žalgiriečiai puolime ėmė rungtyniauti sėkmingiau, todėl susikrovė 9 taškų pranašumą – 27:18. Nors „Lietkabelis“ buvo priartėjęs (22:29), 19-ąją minutę „Žalgiris“ vis dėlto pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 32:22. Benas Madgenas paskutinę sekundę pataikė tritaškį ir ekipos ilsėtis išėjo esant 8 taškų skirtumui – 27:35.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 2,5 minutės šeimininkai vėl pirmavo 11 taškų – 42:31. „Lietkabelis“ neketino paleisti varžovų į priekį ir kelios sėkmingos atakos leido gerokai apkarpyti atsilikimą – 38:44. Žalgiriečiai sustabdė įsibėgėjusius panevėžiečius ir prasidėjus paskutinei minutei skirtumas šoktelėjo iki rekordinės žymos – 13 taškų – 56:43. K.Maksvyčio minutės pertraukėlė ir vėl buvo naudinga, nes po jos Gintaras Leonavičius pataikė tritaškį, Žygimantas Janavičius sumetė baudas ir prieš lemiamą kėlinį vėl komandas skyrė 8 taškai – 48:56.

Ketvirtajame kėlinyje per pirmąsias 2 minutes „Žalgiris“ nepasižymėjo, bet visiškai to išnaudoti „Lietkabelis“ nesugebėjo – 50:56. Kauniečiai atkuto pelnydami 5 taškus paeiliui – 61:50. Šeimininkai netrukus savo pranašumą padidino dar labiau – 67:52. Per likusį laiką panevėžiečiams atkurti intrigos nepavyko.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 15, Brockas Motumas 10, Leo Westermannas 9 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 8 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Simas Galdikas 15 (5 atk. kam.), Benas Madgenas 13, Žygimantas Janavičius 10, Donatas Tarolis 9.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Virsaulius Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-08 21:36 patinka nepatinka +8

Kodel neduoda visai zaisti Hartensteinui,nesuprantu?????

tremendo  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

Siandien nuejau i arena is arti pasiziureti legendomis apipintos Seibucio ginybos,bet pamaciau tik zaideja kuris net netraukia LKL lygio.

AI3 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Kiek ziuriu metu krepsini, visuomet sausis - vasaris sunkiausi menesiai, siais metais ne isimtis

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-08 19:55 patinka nepatinka -7

Ai tuk a bil ni nibida

suiIuas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Neblogai :D Matosi, kad anglu kalbos pamokos vyksta ir klaipedos rajone :D I took a pill in ibiza, cia kaip suprantu megstama spartieciu dainele? :D nuvylei kaimas, galvojau, kad spartieciai rimtesne muzika klauso, o cia pasirodo visokias britney spears ir kita byberiska slamsta :)

Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-08 22:42 patinka nepatinka

Čia Lima tokiu dainus klausosi ant suolelio jau geriau duotu Birutciui zaist

MG-TEAM Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Žalgiris atrodo dar psichologiškai palūžę nuo mačo eurolygoje, labai matosi. Jie nespės atsistatyti iki kito mačo. Kažkokie silpni žmonės, juokinga, tokius žmones lengva palaužti. Turkai tai dar nėra tokie emociškai stiprūs, bet serbai, graikai, amerikonai juos suvalgys po velnių.

86513 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 6

noveles galetum rasyt nereikia tiek dramatizuoti :D Musu vyrai krepsini kaip tik dauguma kovotojai :) Kad zaide stabiliai EL 14 varzybu iskarto pamirsta svarbu 1 kazkas netaip iskarto prasideda teoriju ieskojimas :D

86513, o kam tu savo paprasto tlf. nr rašai ? jauties atskirtas nuo Pasaulio ir nori, kad tau paskambintu ? :D

Skaityti visus komentarus
Lemtinga atkarpa dvikovoje su „Real“: kas nutiko „Žalgirio“ gynybai? VIDEO analizė (2)video
Šiandien 11:30
Tris kėlinius gana drausmingai besigynę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai palūžo pirmosiomis lemiamo ketvirčio minutėmis. Nuo suolo pakilęs epizodiškai rungtyniaujantis Madrido „Real“ amerikietis Trey'us Thompkinsas susmeigė tris tritaškius paeiliui, o svečiai spurtavo 14:0, kas nulėmė mačo baigtį.

16:00 Lietkabelis LKL