Krepsinis.net

„Lietuvos ryto“ bandymus atsitiesti žlugdė puikiai žaidęs „Zenit“ latvis (96)

2017.01.11 18:00 Krepsinis.net
Vilniečiai išvykoje pralaimėjo (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt) Vilniečiai išvykoje pralaimėjo (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)

Daugiau rungtynių

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (0/2) komanda vis dar lieka be pergalių antrajame Europos taurės etape ir svečiuose vykusiose G grupės rungtynėse 79:88 (16:27, 24:16, 13:19, 26:26) krito prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ (1/1).

„Zenit“ komanda rungtynes pradėjo dviem staigiais tolimais metimais, bet tada penkis taškus paeiliui „Lietuvos rytui“ pridėjo Drew Gordonas – 5:6. Šeimininkai toliau šaudė tritaškius, tuo pačiu atsakė ir Davidas Loganas, bet kėliniui įpusėjus svečiai atsiliko 8:13. Gerai į žaidimą įsiliejo Julius Jucikas (14:18), tačiau greitą krepšinį demonstravę „Zenit“ krepšininkai pranašumą padidino iki rekordinio šiame mače – 25:16. Kėliniui pasibaigus „Lietuvos rytas“ atsiliko jau 16:27.

Dviženklį skirtumą „Lietuvos rytas“ stengėsi mažinti (23:29), tačiau „Zenit“ neleido stipriai priartėti – 32:23. Gerą atkarpą sukūrė Rokas Giedraitis (26:32), o „Lietuvos rytas“ priartėjo per 4 taškų atstumą – 37:41. Corey Fisheris pataikė tritaškį, kuris tapo puikiu atsaku į tikslią varžovų ataką, ir po ketvirčio vilniečiai atsiliko 40:43.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ atrodė nepalyginamai geriau ir deficitą sumažino iki minimalaus – 42:43. C.Fisherio tritaškis rezultatą išlygino (45:45), o netrukus Laimonas Kisielius pelnė pirmuosius savo taškus Europos taurėje. „Zenit“ pabandžius susigrąžinti persvarą, Davidas Loganas imdavosi lyderio vaidmens ir kaipmat lygindavo rezultatą. Tiesa, Kyle‘as Landry ir Pavelas Sergejevas pelnė 5 taškus paeiliui, o po Tomo Pačėso emocingos minutės pertraukėlės spurtą šeimininkai tęsė – 60:52. Atsigavusi „Zenit“ komanda po trečiojo ketvirčio buvo priekyje 62:53.

„Lietuvos rytui“ sunkiai sekėsi tvarkytis su turimu deficitu (59:71), bet tada sekė gera atkarpa, kurioje Clevinas Hannah pelnė tritaškį su pražanga, o į aikštę grįžęs Drew Gordonas išprovokavo nesportinę Janio Timmos pražangą – 67:74. Tiesa, pastarasis netrukus paleido tritaškį ir nestabdė apsukų – šaudė vieną metimą po kito, kurie jau žlugdė „Lietuvos rytą“ – 82:72. Vilniečiams nepavyko atsitiesti (74:86) ir galiausiai teko patirti pralaimėjimą 79:88.

„Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 16 (11 atk. kam.), Corey Fisheris 15 (5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 10, Julius Jucikas 9, Davidas Loganas 7, Deividas Gailius ir Clevinas Hannah – po 6.

„Zenit“: Janis Timma 27 (5/6 dvit., 5/9 trit.), Pavelas Sergejevas 14, Kyle‘as Landry 13, Sergejus Karasiovas ir Stefanas Markovičius (7 atk. kam., 8 rez. perd.) – po 9.

Norėdami komentuoti prisijunkite

basketasz Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-12 15:50 patinka nepatinka +2

rytas rytas rytas rytas !!! Padarytas!

marvelas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

malaciai rytas, pranoko mano prognozes, nes prognozavau, kad gaus ant 20 tasku, bet gavo tik ant 9. turbut suzaide virs savo galimybiu ribos

suiluas  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

Na Pacesai pats rinkaisi tipo silpnesne grupe.....cia tau dievo pirstas......nematyt tau siemet daugiau pergaliu sporte reikia me skaiciuoti o zaisti.

Zlatan23 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-12 01:02 patinka nepatinka -8

reikia nepamiršti, kad žaidžiama visada prieš stipresnes komandas, pažiūrėkit į varžovų pavardes, ryto biudžetas kelis kartus nusileidžia. kad įveikti stipresnes komandas, reikia gerai sukomplektuotos komandos ir geros strategijos, širdies. ryto komplektacija tikrai nėra gera + iškritęs gudaitis, o likęs lapeta lėtas baisiai. taip, kad manau dar padoriai sulošė. būkim, realistai, esam ūbagai, todėl tikėtis , kad čia rytas visus šluos, bus grandas yra juokinga, bet pagal savo galimybes tikrai sulošia gerai, pačėso nuopelnas.

JakaLaka  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

Priedo ir pono Čeponio straipsnių pasigendu apie Lietuvos Ryto žaidimą, Pačėso darbą, komandos parengimą, analizes Eurocupo turnyre

dalyvisLT  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Dėjęs jis ant to Ryto, tad nesuprantu, kodėl čia kažką šia tema jis turėtų rašyti.

Satna  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma -128

dalyvisLT PRO - priešingai, jis Vainausko padlaižys.

Skaityti visus komentarus
LKL: „Juventus“ – „Neptūnas“ (TIESIOGINĖ VAIZDO TRANSLIACIJA) FOTOGALERIJA (2)
Šiandien 16:30
Šiuo metu Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse susitinka Utenos „Juventus“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ekipos.

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Kas LKL reguliariajame sezone užims antrąją vietą?

Naujausios galerijos

LKL: „Juventus“ – „Neptūnas“ 10 nuotr. LKL: „Juventus“ – „Neptūnas“ 2017-03-26
NBA: „Spurs“ – „Knicks“ 21 nuotr. NBA: „Spurs“ – „Knicks“ 2017-03-26
NBA: „Mavericks“ – „Raptors“ 26 nuotr. NBA: „Mavericks“ – „Raptors“ 2017-03-26
LKL: „Lietuvos rytas“ – „Šiauliai“ 37 nuotr. LKL: „Lietuvos rytas“ – „Šiauliai“ 2017-03-25
LKL: „Vytautas“ – „Lietkabelis“ 41 nuotr. LKL: „Vytautas“ – „Lietkabelis“ 2017-03-25
Eurolyga: „Unics“ – CSKA 20 nuotr. Eurolyga: „Unics“ – CSKA 2017-03-24
Daugiau fotogalerijų

Naujausi video

Po sutriuškinimo V.Sirvydis auklėtiniams priminė: čia vyksta kova dėl auksinio medalio! 2017-03-26