21:45 Laboral Kutxa Olympiacos EL
2014 lapkričio 28 d.
17:00 Sūduva-Mantinga Nafta-Uni-Akvaservis NKL

Daugiau rungtynių

Draugiškose rungtynėse susitiko Londono olimpinėms žaidynėms besirengiančios Lietuvos ir Rusijos rinktinės. Dvikovą 101:79 (20:17, 18:29, 24:24, 17:31) užtikrintai laimėjo namuose žaidę rusai.

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo susitikimą (11:4), bet Rusijos krepšininkai neilgai trukus pasivijo varžovus ir išsiveržė į priekį - 13:11. Visgi Simo Jasaičio tritaškis leido mūsiškiams pirmauti pasibaigus pirmajam kėliniui - 20:17. Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje vyko kova taškas į tašką, kol, sužaidus 6 minutes, Rusija spurtavo 8:1 ir atitrūko - 40:30. Maža to, tiksint paskutinėms sekundėms Aleksejus Švedas skirtumą buvo pavertės dviženkliu (46:36), bet Dariaus Songailos dvitaškis lietuvių nuotaikas prieš pertrauką nežymiai pagerino - 38:46.

Antroji susitikimo dalis mūsiškiams susiklostė nesėkmingai. Trečiajame kėlinyje Rusija, laimėjusi atkarpą 8:0, susikrovė 17 taškų pranašumą - 66:49. Visgi mūsiškiai turėjo atsaką - spurtą 9:0, kuris leido priartėti - 58:66. Toks skirtumas išliko ir sužaidus tris kėlinius - 62:70. Ketvirtajame ketvirtyje lietuviai buvo priartėję (69:76), tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šioje dvikovoje. Rusijos spurtas 11:0 padidino skirtumą iki triuškinamos atžymos ir ramiai užbaigė rungtynes.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 12, Mantas Kalnietis ir Darius Songaila po 10, Simas Jasaitis 9, Linas Kleiza ir Paulius Jankūnas po 8, Rimantas Kaukėnas 7, Šarūnas Jasikevičius 6 (6 rez. perd.), Renaldas Seibutis 4, Jonas Mačiulis 3, Martynas Pocius 2, Antanas Kavaliauskas 0.

Rusija: Vitalijus Fridzonas 26, Andrejus Kirilenka 19, Antonas Ponkrašovas 14, Aleksandras Kaunas 11, Timofejus Mozgovas ir Viktoras Chriapa po 10.

Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 14:40 patinka nepatinka

ir dar galvojat kad valanciunas jau kitais metais siautes nba?:)))duok dieve jam su tuniso centru bent gerai suzaisti:)o tas ten nera pescias:))

Listas Karma 127.64
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 15:34 patinka nepatinka +1

Nenusibodo ?

strypas Karma 44.67
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 12:40 patinka nepatinka +4

rytoj laimesim pries islandus 1 tasku ir dziaugsimes,kad zaidimas pagerejo:))))))))))))))))

Skaityti visus komentarus
Eurolyga: „Crvena Zvezda“ – „Neptūnas“ (GYVAI) vyksta I kėlinys (8)
Šiandien 19:00
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai ketvirtadienį Belgrade sieks labai svarbios pergalės Eurolygoje, kuri gerokai padidintų uostamiesčio komandos šansus prasibrauti į Eurolygos „Top 16“ etapą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkais, kuriuos pirmojo rato rungtynėse namuose rezultatu ...
D.Motiejūno perdavimai įspūdingesni net ir už L.Jameso lietuvis užėmė dvi vietas NBA gražiausių epizodų dešimtuke (9)video

Jonas Vainauskas:

J.Vainausko nuomonė apie tai, ar reikėtų „Žalgiriui“ naujo atakų organizatoriaus.