Lietuvos rinktinė neturėjo priešnuodžių Rusijos puolimui (249)

04:00 Golden State Warriors Cavaliers NBA
19:00 Neptūnas Žalgiris LKL
2016 birželio 6 d.
19:00 Žalgiris Neptūnas LKL

Daugiau rungtynių

Draugiškose rungtynėse susitiko Londono olimpinėms žaidynėms besirengiančios Lietuvos ir Rusijos rinktinės. Dvikovą 101:79 (20:17, 18:29, 24:24, 17:31) užtikrintai laimėjo namuose žaidę rusai.

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo susitikimą (11:4), bet Rusijos krepšininkai neilgai trukus pasivijo varžovus ir išsiveržė į priekį - 13:11. Visgi Simo Jasaičio tritaškis leido mūsiškiams pirmauti pasibaigus pirmajam kėliniui - 20:17. Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje vyko kova taškas į tašką, kol, sužaidus 6 minutes, Rusija spurtavo 8:1 ir atitrūko - 40:30. Maža to, tiksint paskutinėms sekundėms Aleksejus Švedas skirtumą buvo pavertės dviženkliu (46:36), bet Dariaus Songailos dvitaškis lietuvių nuotaikas prieš pertrauką nežymiai pagerino - 38:46.

Antroji susitikimo dalis mūsiškiams susiklostė nesėkmingai. Trečiajame kėlinyje Rusija, laimėjusi atkarpą 8:0, susikrovė 17 taškų pranašumą - 66:49. Visgi mūsiškiai turėjo atsaką - spurtą 9:0, kuris leido priartėti - 58:66. Toks skirtumas išliko ir sužaidus tris kėlinius - 62:70. Ketvirtajame ketvirtyje lietuviai buvo priartėję (69:76), tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šioje dvikovoje. Rusijos spurtas 11:0 padidino skirtumą iki triuškinamos atžymos ir ramiai užbaigė rungtynes.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 12, Mantas Kalnietis ir Darius Songaila po 10, Simas Jasaitis 9, Linas Kleiza ir Paulius Jankūnas po 8, Rimantas Kaukėnas 7, Šarūnas Jasikevičius 6 (6 rez. perd.), Renaldas Seibutis 4, Jonas Mačiulis 3, Martynas Pocius 2, Antanas Kavaliauskas 0.

Rusija: Vitalijus Fridzonas 26, Andrejus Kirilenka 19, Antonas Ponkrašovas 14, Aleksandras Kaunas 11, Timofejus Mozgovas ir Viktoras Chriapa po 10.

Kleiza prieš Kauną ((Scanpix nuotr.) nuotr.)

Pranešti apie netinkamą komentarą 07-23 14:40 patinka nepatinka

ir dar galvojat kad valanciunas jau kitais metais siautes nba?:)))duok dieve jam su tuniso centru bent gerai suzaisti:)o tas ten nera pescias:))

Listas Karma 128.57
Pranešti apie netinkamą komentarą 07-23 15:34 patinka nepatinka +1

Nenusibodo ?

strypas Karma 44.67
Pranešti apie netinkamą komentarą 07-23 12:40 patinka nepatinka +4

rytoj laimesim pries islandus 1 tasku ir dziaugsimes,kad zaidimas pagerejo:))))))))))))))))

Skaityti visus komentarus
Grėsmingas „Žalgirio“ pakilimas – „Neptūnas“ nušluotas nuo žemės paviršiaus FOTOGALERIJA (87)video
Šiandien 18:00
Po triuškinamai pralaimėtų rungtynių Klaipėdoje Kauno „Žalgiris“ galingai atsitiesė trečiajame Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) finalo serijos susitikime. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose rezultatu 78:54 (15:16, 22:11, 21:9, 20:18) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“.

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Ką palaikysite NBA finale?

Naujausios galerijos

LKL finalas: „Žalgiris“ – „Neptūnas“ 43 nuotr. LKL finalas: „Žalgiris“ – „Neptūnas“ 2016-05-31
NBA: „Golden State Warriors“ – „Thunder“ 32 nuotr. NBA: „Golden State Warriors“ – „Thunder“ 2016-05-31
LKL: „Juventus“ – „Lietuvos rytas“ 50 nuotr. LKL: „Juventus“ – „Lietuvos rytas“ 2016-05-29
NBA: „Thunder“ – „Golden State Warriors“ 27 nuotr. NBA: „Thunder“ – „Golden State Warriors“ 2016-05-29
LKL: „Neptūnas“ – „Žalgiris“ 28 nuotr. LKL: „Neptūnas“ – „Žalgiris“ 2016-05-28
NBA: „Cavaliers“ – „Raptors“ 12 nuotr. NBA: „Cavaliers“ – „Raptors“ 2016-05-28
Daugiau fotogalerijų

Naujausi video

LKL rungtynių momentas: Edgaras Ulanovas kelia sirgalius iš savo vietų
LKL rungtynių momentas: Edgaras Ulanovas kelia sirgalius iš savo vietų 2016-05-31