19:30 Lietuva Lenkija Draugiškos rungtynės
2017 rugpjūčio 5 d.
19:30 Lietuva Latvija Draugiškos rungtynės

Daugiau rungtynių

Europos taurės „Top 16“ etape Panevėžio „Lietkabelis“ (1/3) namuose po atkaklios kovos 72:78 (26:20, 14:19, 16:24, 16:15) nusileido Miuncheno „Bayern“ (4/0).

Sulig šiuo pralaimėjimu „Lietkabelis“ prarado praktiškai visus šansus patekti į turnyro ketvirtfinalį.

Rungtynių pradžioje „Bayern“ mėgino primesti savo taisykles (6:2). Tačiau įpusėjus ketvirčiui, Lorenzo Williamsas rezultatą išlygino (9:9). Netrukus panevėžiečiai surengė atkarpą 7:0, kurią vainikavo antrasis Beno Madgeno tritaškis (16:13). Galiausiai, kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ perėmė kontrolę. Šeimininkų persvara augo ir po pirmųjų dešimties minučių panevėžiečiai turėjo 6 taškų pranašumą – 26:20.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų gretose „X faktoriumi“ tapo Tadas Rinkūnas, kuris ėmėsi iniciatyvos ir pridarė nemažai problemų vokiečių gynybai (31:24). Vis tik vėliau panevėžiečių puolimas įstrigo, o „Bayern“ ėmė mažinti atsilikimą. Vokiečiai neišnaudojo daug progų, tačiau galiausiai, prasidėjus paskutiniam ketvirčiui, rezultatą išlygino (36:36). Paskutines kėlinio atakas „Lietkabelis“ sužaidė pavyzdingai. Labiausiai pasižymėjo prie baudų metimo linijos užtikrintai atrodęs Žygimantas Skučas (40:36). Vis tik pirmąją mačo dalį vainikavo taiklus Nicko Johnsono tritaškis sulig sirena. „Lietkabelio“ persvara aptirpo iki minimumo – 40:39.

Po didžiosios pertraukos „Bayern“ išsiveržė į priekį (46:45). Vokiečiai perėmė iniciatyvą ir įgijo 5 taškų pranašumą (52:47). Panevėžiečiai niekaip negalėjo atgaivinti savo puolimo. Galiausiai, likus pustrečios minutės, T.Rinkūnas pralaužė ledus (51:54). Tačiau netrukus įsibėgėjo ir svečiai. Nichas Johnsonas ir Bryce'as Tayloras padėjo „Bayern“ pirmą kartą susitikime susikrauti dviženklį pranašumą (63:53). Panevėžiečių situaciją kiek gelbėjo taiklus Donato Tarolio tritaškis – 56:63.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ pakilo į šturmą. Po sumaišties Žygimantas Janavičius dūrė tritaškį, o netrukus penktąją komandinę varžovų pražangą išprovokavo Kšištofas Lavrinovičius. Brolis sumetė abi baudas ir panevėžiečių deficitas sumenko iki minimumo (67:68). Likus pusketvirtos minutės, Ž.Skučas išlygino rezultatą (71:71). Vis tik svarbiausiu mačo momentu panevėžiečiai ėmė klysti puolime, o vokiečiai tai vertė taškais. Antonas Gavelas didino „Bayern“ persvarą iki 4 taškų, likus pusantros minutės (75:71). Likus 14 sekundžių, vokietis įtvirtino svečių pergalę baudos metimu (76:71). Rungtynes panevėžiečiai pralaimėjo 72:78.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 12, Benas Madgenas 11 (6 kl.), Simas Galdikas 10, Donatas Tarolis ir Tadas Rinkūnas po 8.

„Bayern“: Bryce'as Tayloras, Devinas Bookeris, Antonas Gavelas ir Nickas Johnsonas po 12.

Justelis89 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-25 21:41 patinka nepatinka +11

Komentatorius pesimistas, apie tą biudžetą šneka ir šneka, žaidžia nepinigai jau Žalgiris vakar tai įrodė, o šiandien galėjo laisvai laimėti Lietkabelis tik gale nesukrito metimai, kvailos klaidos buvo. Šiaip rungtynių gale negalima leisti žaisti Janavičiui, prie įtampos išvis nesuvaldo komandos, kamuolys slysta iš rankų paso normaliai paduoti negali, apie tai, kad įmestų išvis nekalbu nu nebent iš po krepšio ir tai daug šansų, kad bloką gaus :D O šiaip šaunuoliai Lietkabelis gerai kovoja, nepasisekė šiandien tai nepasisekė bus dar tų pergalių.

Blogis69 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Mldc chebra vistiek,nesileidžia daužoma ir kovoja iki galo nėr ko norėt daug su tokiu biudžetu

wiewjame  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

Malačiai kad kovoja kaip lygus su lygiais su visom Europos komandom. Vien į Top 16 patekimas yra labai daug kaip komandai su tokiu nedideliu biudžetu. Pasižiūrėjus į Bayerno žaidėjus tai nenustebčiau kad gali laimėt EuroCup, amerikiečiai žvėriško atletiškumo.

Satna  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma -128

Man atrodo, jie ir Eurolygoje kovotų normaliai.

Asas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

kiek galima apie tą biudžetą nušnekėt???? kaip erzina negaliu...

alon  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

kaip graudziai paskutinias kelias ketvirto kelinio minutes Lietkabelis suzaide.

Skaityti visus komentarus
Triumfas Panevėžyje: „Lietuvos rytą“ nukovęs „Lietkabelis“ – LKL finale FOTOGALERIJA (213)video
Šiandien 17:00
„Lietkabelio“ komanda atnešė šventę Panevėžio miestui. Namuose Kazio Maksvyčio auklėtiniai 86:77 (23:19, 17:18, 26:17, 20:21) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir pusfinalio seriją laimėjo 3:1.

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Naujausios galerijos

LKL: „Lietkabelis“ – „Lietuvos rytas“ 50 nuotr. LKL: „Lietkabelis“ – „Lietuvos rytas“ 2017-05-23
NBA: „Spurs“ – „Warriors“ 32 nuotr. NBA: „Spurs“ – „Warriors“ 2017-05-23
LKL pusfinalis: „Neptūnas“ – „Žalgiris“ 36 nuotr. LKL pusfinalis: „Neptūnas“ – „Žalgiris“ 2017-05-22
NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 18 nuotr. NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 2017-05-22
Eurolygos finalas: „Fenerbahce“ – „Olympiacos“ 43 nuotr. Eurolygos finalas: „Fenerbahce“ – „Olympiacos“ 2017-05-21

K. Maksvytis: „Organizacija sunkiai dirbo dėl šio tikslo“ 2017-05-23
Rungtynių apžvalga: Panevėžio „Lietkabelis“ - Vilniaus „Lietuvos rytas“ [2017-05-23] 2017-05-23
Rungtynių momentas: K. Lavrinovičius bloku gesina A. Gudaitį
Rungtynių momentas: K. Lavrinovičius bloku gesina A. Gudaitį 2017-05-23
Rungtynių momentas: greita „Lietkabelio“ veterano ataka
Rungtynių momentas: greita „Lietkabelio“ veterano ataka 2017-05-23
Ineta Stasiulytė parodijuoja Kšištofą Lavrinovičių.