Karaliaus Mindaugo taurės burtai suvedė „Žalgirį“ ir „Neptūną“ (133) FOTOGALERIJA

2017.01.09 13:25 Krepsinis.net
„Žalgirio“ laukia dvikova su „Neptūnu“ (Fotodiena.lt) „Žalgirio“ laukia dvikova su „Neptūnu“ (Fotodiena.lt)

Tvarkaraštis

2017 gegužės 31 d.
18:00 Lietkabelis Žalgiris LKL
2017 birželio 1 d.
18:00 Neptūnas Lietuvos rytas LKL
2017 birželio 2 d.
04:00 Golden State Warriors Cavaliers NBA
2017 birželio 3 d.
17:00 Žalgiris Lietkabelis LKL

Daugiau rungtynių

Pirmadienį Kauno Rotušėje buvo traukiami „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės” turnyro burtai, kurie aštuonias komandas padalino į keturias poras.

Šiemet taikoma naujoji sistema – pirmos keturios Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) ekipos po pirmojo rato atsidūrė viename krepšelyje, 5–8 pozicijas užėmę klubai – antrajame.


Ketvirtfinalio poros:

Kauno „Žalgiris“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (mačas vyks Kaune)

Panevėžio „Lietkabelis“ – Alytaus „Dzūkija“ (susitikimas vyks Alytuje)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Utenos „Juventus“ (dvikova bus žaidžiama Utenoje)

Prienų–Birštono „Vytautas“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (rungtynės vyks Pasvalyje)

Pusfinalio poros: 

Kauno „Žalgiris“/Klaipėdos „Neptūnas“ – Prienų–Birštono „Vytautas“/Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Panevėžio „Lietkabelis“/Alytaus „Dzūkija“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“/Utenos „Juventus“

Burtus traukė LKL direktorius Romualdas Brazauskas ir buvęs krepšininkas Virginijus Praškevičius.

Pirmosios vietos laimėtojai gaus 40 tūkst. eurų prizą, vicečempionai – 25 tūkst. eurų, o trečiosios vietos ir ketvirtosios vietos laimėtojai – atitinkamai 15 tūkst. ir 10 tūkst. eurų prizus.

Ketvirtfinaliai bus žaidžiami vasario 14–15 dienomis, o finalinis ketvertas bus rengiamas vasario 18–19 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje.Tau gali patikti

Naujausi komentarai 

romusu78 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma -1
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-10 07:59 patinka nepatinka -1

burtai surezisuoti,issukant lryta,kodel Zalgiriui,taip LKL bloga tvarkarsati sudaro.R.Brazauskas su manekenu.LKL vadu milasiumi.tur but pagal gevydo komanda, siaucialkl vadai,Zalgiris po kelioniu,daug suloses varsybu pervages tures per 1,5savaites penkios rungtynes,Neptunas i dvi savaites vienas rungtynes suzaias,vel LKL juodos technoligijos....pakenkti Zalgiriui

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:55 patinka nepatinka -1

bromas

Kodėl neturedami nieko rankose? o ka jis turi vokiečių riteriu kronikas?

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:56 patinka nepatinka

sor ne cia pakomentavau

86513 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 6
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:01 patinka nepatinka +5

Neptunas tures pranasumu. Zalgiriui teks suzaisti 3 rungtynes per 5 dienas + kelione i/is pirejaus. O neptunas tures 2 varzybas per 2 savaites neskaitant dvikovos su zaliais.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 21:06 patinka nepatinka

Jeigu jau pasigilinus į istorija tai karalius mindaugas buvo turbut negarbingiausmas valdovas Lietuvos istorijoje, ir apskritai tas kuris švelniai tariant išdavė Lietuvą. Netgi į valdžia atėjo klastomis, žudydamas neparankius asmenis, greit parsidavė Vatikanui, suskldė baltų gentis ir t.t.t. Realiai nuo mindaugo prasidėjo baltų genčių griutis ir dugnas, kada buvo įsisleista vakarietiška politika ir kultūra. Nors po mindaugo nuzudimo (nuzude žemaičių vadai, pagonys), dar buvo bandoma gražinti pagonišką stiprybe, bet vatikaniškos gyvatės jau buvo suleidusios savo nuodus į lietuviška aukštuomenę, prasidėjo išdavistės, nesutarimai, pagonių vadai žudė parsidavusius bajorus o bajorai zude pagoniu vadus. Tai nutilėta istorija. Nes krikščioniškai Europai Mindaugas buvo karalius bla bla bla pirmasis kurį pripažino, vatikanas ir politizuotasis religinis pasaulis, nors žvelgiant iš kitos barikadu pusės ir istorijos kuria vatikanas linkes nutileti, tai vadinasi jog mindaugas buvo garbetroška išdavikas. Nuo jo prasidejo didelis aisčių nuopolis ir vėlesni valdovai kaip gediminas ir vytautas jau buvo europietiški valdovai įtraukti į europini žaidimą, palaipsniui isileide krikščionybe kuri visai ištryne senaja kultura. Vytautas ir kiti kunigaikščiai tiesiok jau gimė Lietuvai nepalankioje aplinkoje ir kažką pkeisti buvo jau sunku. Sajunga su Lenkija ir t.t.t. visas politinis zaidimas, morališkai palaušta per prievarta "sukrikštyta" Lietuva, sutrypta garbe ir visa kas buvo. Tik stebuklas jog tokia valstybe dar išliko. Vienas iš žinių pranašavo jog po žemaičių karžigio Ringaudo mirties 1250metais (kuri nužudė mindaugas) Lietuva 1000 metų bus palaušta, o poto vėl prisikels. Kažkas panašaus ir vyko, įbrukta katalikybė, sajunga sulenkija, nulenekjimas, caro valdzia, SSSR..... Jeigu kažkam įdomu tikrasis Lietuvos šlovės laikotarpis tai siulau dometis tuom kas buvo iki Mindaugo. Visų laikų didžiausias zinomas Lietuvos karžigys ir vadas yra ne Mindaugas, ne Vytautas, ne Gediminas o Ringaudas... ir žinomi pagoniu vadai bei Saulės dinastija.

NecropoIis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 21:42 patinka nepatinka

Cia reikia sugebeti ant tiek psichiskai degraduoti. Neveltui pastoviai iskelia savo neptunsudi auksciau kitu.

subfor Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 127
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 21:46 patinka nepatinka +8

taip, gryna tiesa. Deje, mes savo istorijos pries Mindauga beveik nezinom. O gaila, kad istorija taip iskraipyta ir nuslepta, ir tikrai gaila, kad prarasta senoji religija - pagonybe. Nieko mes nezinom apie ja, o kas zinoma, tai ten aiskaii supaprastinta, iskraipyta ir pan., ir dar purvais apipilta, atseit laukiniu religija ar pan. Nu tikrai nesmagu, kad taip gavosi.

Rimviz Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 21:47 patinka nepatinka +2

Jei jau kalbam apie istoriją, tai nesutikčiau. Gal Mindė ir ne pačiais garbingiausiais būdais siekė savo tikslų, bet faktas, kad jis suvienijo Lietuvių žemes. Toliau, Išdavė Lietuvą? Nusiplovė jis tą krikštą, apsikrikštijo taip pat tik tam, kad taptų karalium ir gautų popiežiaus bei vakarų paramą , esant reikalui, ir karinę pagalbą. Mindaugo privengė ir totoriai, kurie jeigu ne jis greičiausiai būtų dar anksčiau pradėję melžt lietuvių žemes.
Toliau net ir neskaičiau..

suiIuas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 22:05 patinka nepatinka -3

Mėmelio Neptuno fanas šiek tiek istorijos ♣žiniom♣ pasidalino, bet rašybos klaidos išduoda neišprusimą.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 22:10 patinka nepatinka

Rimviz

Tai kad tu vatikaniškos istorijos prisiskaitęs, mindaugas nievinam mušyje net pats nera dalyvavęs. Jis toks krikščionybės irgi "atsisakė", per aplaiduma nes jam ta krikščionybė nerupėjo neikiek kaip ir pagonybė, jam rupėjo valdžia ir šiaip didybės manija galima manyti. Ne jis atsisakė krikščionybės o jo pati krikšionybė atsisakė, nes praktiškai jis nebuvo joks krikščionis. O kitas dalykas tai čia yra visų didžiausias apsurdas manyti kad Mindaugas suvienijo baltų gentis, jį net patį nužudė žemaičiai už išdavystes. Įsivaizduok krikščionybę priėmęs karalius valdo pagoniškas gentis? ar tu čia matai bent kiek pozityvo? Gentys pradėjo viena kita nebepasitikėti, prasidėjo, samokslai, ir visokie nesutarimai, žemaičiai ir jotvingiai atvirai nepripažino mindaugo, tuom nepatenkintas mindaugas net grasino ežmaitijai, pasitelkdamas popiežiaus bulė, kad pagonys neturi jokių teisių į jokias žemes ir turtus. Iki sėkmingai petys i peti kovojusios baltų gentys prieš riterių išpuolius ir kryžiaus žygius, buvo suskaldytos ir supriešintos. Šiaurinės gentys dabartinė Latvija nebesulaukdavo pagalbos iš kitų genčių ir buvo užimtos kalavijuočių kaip ir prūsai.. bla bla bla ir t.t.

Rimviz Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 22:26 patinka nepatinka

Armada, atsakyčiau, bet beprasmiška ginčytis su žmonėmis, kurie yra nusistatę savo propagandiškas, menamas tiesas, ir nieko kito nepripažįsta :)

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 22:32 patinka nepatinka +2

Rimviz

Kalbant apie Mongolus tai europa nuo mongolų išgelbėjo Ringaudas ir Ervilkas, net patys mongolai gerbė Ringauda ir pagonių vadus nes jie vininteliai savo karingumu galėjo prilygti mongolams. Chinchiskano sūnus žuvo nuo Ringaudo kalavijo ir t.t.t. tingiu ir rašyti viską. Mindaugas buvo jau visai kita kategorija, valdovas kuris pats nevienam zygi nedalivavo ir valdė apgaulėmis ir klastomis. Mindaugui esant valdžioje mongolai jau buvo patvarkyti Ringaudo, Ervilko ir Treniotos, tad mindaugas ir mongolai totoriai turi mazai ka bendro.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 22:41 patinka nepatinka +4

Rimviz

O gal tu pats esi nusistates, arba mazai zinai tik savo vieno versija. Istorija visada kazkas raso kazkieno naudai, bet ne vien vatikanas rase istorija tavo žiniai. Yra daug metraščių kurie kalba šiek tiek kita istorija. Šiek tiek. Gal tiesiok rašo iš kitos pozicijos ir neviska nori pasakyti. Baznycia rašo kad Mindaugas buvo Ringaudo sūnus, nors kiti šaltiniai to nemini. Kiti šaltiniai rašo, kad Mindaugas nužudė Ringauda, o Ringaudo sūnus Treniota nužudė Mindauga, o dar kita versija yra kad mindauga nuzude kitas pagoniu vadas kersydamas uz zmoną.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 22:50 patinka nepatinka +1

subfor

Jei pasidomėtum tai yra labai dag istorijos žinoma ir prieš Mindaugą. Pakankamai, kad galėtų daryti išvadas.

bromas01 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 22:51 patinka nepatinka -2

Sutinku su Rimviz visiskai - cia gincytis beviltiska. Pirma - kas ta pagoniska Lietuva? tai rasytiniu saltiniu bei istoriju isdava? ar realybe, apie kuria mes kazka zinome? antra, apie pries Mindaugine Lietuva mes beveik nieko nezinome, nezinau is kur tokie issamus saltiniai, na taip Trainiota ir co. gynesi, bet kiekvienas asmeniskai ir kiekvienas buvo uz save, kaip ir dauguma tais laikais... ar cia iodealizavima tu laiku, kai visas buvo gerai? ir is kur cia tas pergarbinimas karaliu, ar jie butu treinotos, mindaugai ar vytautai ar napaleonai, visi buvo vienodi, ir visi pjove gerkles savo pusbroliams ar broliams, ir visi sieke savo naudos... tim kad po tukstantmeciu prisimena keli, jog vat, jei ne jie.... kas tie aisciai? tai, tie broliai su visom Treinotom, kurie padejo broliams prusams kovoti su ordinu? nezinau, bet tuo metu kiekvienas gelbejo savo uzpakali :D nebent dar nezinomoj kronikoj kas kita parasyta :D

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:05 patinka nepatinka +3

bromas

Tai jeigu ateinat diskutuot su mokyklinio suolo istorijos žiniom tai taip ir gaunasi. Net pats Daukantas yra rašęs apie saulės dinastija. Arba paskaitykit Charles Louis Thourot Pichel istorini rinkinį "Žemaitija" kuri buvo žinoma visam pasauly tik ne Lietuvoje ir tik po nepriklausomybes atgavimo 91metais buvo atspasudinta ir lietuviškai. Yra viso pasaulio metraščių surinkta informacija, prancuzu istoriko ir neturiu pagrindo ta istorija netiketi vien del to, kad Bumblauskas ja netiki o tiki vokieciu ordino istorija. Viskas paprasta.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:09 patinka nepatinka -2

bromas

Ir dar, jeigu tu nezinai kas ta pagoniška Lietuva, kas yra kernavės ar medvėgalio pilikalnis, radinai, kapavietės, istoriniai šaltiniai ir šiaip didžiulis paveldas, net patys popiežiai du kartus skelbė bulė, kryziaus zygius prieš pagoniška pabaltį. Tada vadinasi maziau gerk ir maziau dirbk norvegijos fabrikuose nes tu jau nieko nebezinai matomai.

bromas01 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:30 patinka nepatinka +2

@ armada - zinau. tiek kernaves, tiek medvegalio, tiek dar keliu ... keliuose net pats kasinejau, na seniau, ne mano laikotarpis.. bet ir ne idealistas esu, ko nezinau... o ko nezinau, tai patikimu saltiniu iki 13 a. apie pries mindaugine Lietuva. kad piliakalniai yra ir jie istorijos dalis, tai taip, bet jie buvo ir anksciau, bet dantirasciu ten nebuvo rastos... o kad kai kurie vis dar istorijas seka apie praeiti, vardu neminesiu, kuria mes beveik nezinome., t.y ne apie archeologine praeiti, kuri buiti apibudina, bet apie socio-politine praeiti... cia is tos istorijos, mes baltai, mes cia jau nuo akmens amziaus (neolito, pataisa), mes indoeuropieciai - tai jei istorijoj gaudaisi, tai pats suprasi ironija :)

bromas01 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:43 patinka nepatinka +1

o kad nezinau, kas ta pagoniska Lietuva, tai tiesa. kas ji? ka mes zinome apie ja? is popieziaus buliu? negi jau? is duisburgo ar kvedlinburgo kroniku? negi is ties? na siaip ar taip jos velyvos. na dar yra kelios ankstesnes... o kas ten zinoma daug apie Lietuva, kurios dar nebuvo, dievus? tai, kas vokieciu, dar slavu uzrasyta, bet ne savu? kiek yra laisvos, dar sovietiniais laikiais atsiradusios interpretacijos? o jei apie kernave - butu nuostabu, jog butu isvardinti geri bei issamus bent 5 straipsniai apie kasinejimus joje bei ne postulacinius (=populostinius) sasajus su priesmindaugine epocha :D

NecropoIis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:44 patinka nepatinka -4

Toks klounas kaip armada vaidina cia tokiu akujenu Zemaitijos patriotu kad net pasivadino ispanisku nicku. Matyt runkelis ilgai dirbes Ispanijoje prie mandarinu skynimu. Dar ziurek ir grynai lietuviska zodi kaip "Sparta" zino. Ringaudas tuoj bus apskelbtas ne tik tikruoju Lietuvos vadu, bet ir tikrosios SPARTOS karaliumi:D

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:50 patinka nepatinka +1

bromas

Istorija neatsiejama nuo tikėjimo, ir visada yra daugiau nei viena versija klausimas kuom tiki. Netiki istorija iki Mindaugo, kuria parašė Pichel, vadinasi tiki ta kuria parašė vatikanas, ir t.t. istoriniu šaltiniu sankirtu yra visada, net Trampo istorija turi kelias versijas nors atrodo informacijos amžius. Kodėl aš turiu "specialiai" netikėti pagoniškos Lietuvos istorija ir tiketi vatikaniska istorija, kad buvo laukiniai pagonys ir išvis gal net nebuvo. Nors kiti šaltiniai ir archeologiniai radiniai rodo kad tai buvo aukšto lygmens civilizacija, tarkim galėjo buti panaši i senovės graikija, kad lengviau įsivaizduoti, Niekas nepaneiks to. Yra rašoma jog Rusnės saloje buvo žinyčia, įpatingai šventa vieta kur iš viso pasaulio,indijos, mesopotamijos, keliaudavo dvasininkai pasisemti patirties ir t.t.t. Taiva nematau pagrindo specialiai atmetinėti visa ta pavelda ir linciuoti "jog to nera". O tu tikėk kaip nori aš tau nedraudžiu tavo valia rinktis.

bromas01 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:51 patinka nepatinka +3

ir bereikalo Bumblauska nuvertini - ne guru yra ir kartais turi per dideli nusistatyma tam tikrais klausimais, bet nebijo provokaciju, ypac tomis temomis, apie kurias visi tarsi stabmeldziai kartoja metai is metu, neturedami beveik nieko rankose... na ne retai daro jis ir atvirksciai, kai jis pats jau atsilieka :D

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 23:54 patinka nepatinka +1

Beja apie ta Rusnės žinyčią Daukantas rašė ir visa Palemono "legenda"

subfor Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 127
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-10 00:03 patinka nepatinka +1

ai, nu jeigu liko tu istorijos saltiniu, tai gal kada nors ateityje bus atstatyta teisybe. Kol kas tai tikrai ta "vatikano" istorijos versija yra mokoma, nutylima nemazai dalyku.
O Bumbliauskas tai zinokit yra parsidavelis, is ne vieno zmogaus, kuriais gan tikiu, esu girdejes apie ji. Jis ten "televizinis eroditas" mala kazkoki suda, tik ta visu vatikaniska versija kalba. Arba jis tiesiog yra durnas ar uzsispyres, kad tik savo versija tiki, kas ten zino. Itariu, kad daug jis zino, tik kad niekas jam pinigu nemoketu uz alternatyvia istorija, reikia jam kalbeti tik apie vatikaniskaja.

bromas01 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-10 00:04 patinka nepatinka +1

armada, tikek kuo tiki. as zinau jog neolito metu vidurio europoj buvo kultura, kuria mes galbut negalime pavadinti civilizacija klasikine prasme, bet del kompleksiniu tiek socio- tiek polininiu strukturu netoli to buvo, tik kad truksta rasto ir miestu is akmens. kodel neturetu butu buve Lietuvoj viduramziams isaustant sventyklu, dvasininku, isvystytos tiek socialines, tiek dvasines, tiek politines bei ekonomines kulturos - tai nesuprantu. ir kas cia naujo? kad buvo sventyklos 11-12a Lietuvoj? jos egzistuoja jau tiek Lenkijoj, tiej Vokietijoj, tiek kitoj rytu Europoj nuo 4000 pries kristu grubiai. ir? Lietuvoj jos buvo taip pat tikkad dar neatrastos. ir? cia reikia dabar idealizuotiviska, kas buvi iki Mindaugo? bei viska, ka mes randame, bet ka labai sunku interpretuoti? nezinau... ta gali nebent akli tikejime... viduarziu tuoletai, tai rojus archeologams, bet tai nereiskia, jog jos buvo sventyklos :)

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-10 12:07 patinka nepatinka +1

bromas,

as tavo pozicijos nesuprantu, arba tu esi koks klebonas ir bandai pasiteisinti savo ryšius su katalikybe, arba esi rusas ir tiesiok juodini viska kas yra Lietuva. Nes tu teigi, kad nebuvo jokios pagonybės ir apskritai taip išeina nieko nebuvo. Nors yra milionai įrodymu visam pasaulyje ir šiaip išlikęs didžiulis paveldas. Gintaro kelias aprašomas rodos 3 amziaus romos metrasciuose, kur kalbama apie vietos gyventojus ir rikius (karalius). Daugybe išlikusių gyvų įrodymų, Lietuva yra apkrikštyta tik prieš 600 metų dribtinai, išgriautos šventavietės, ir t.t.t. Logiška jog per prievarta pakrikštyti zmones ir per prievarta brukama kultura lengvai cia neisitvirtino ir prireike dar kelių šimtu metų, kad pagoniška kultura sunyktu, taigi drasiai galia manyti jog paskutiniai pagonys Lietuvoje išnyko prieš 200-400 metų, paskutine "raganu inkvizicija" Europoje buvo ivykdyta Lietuvoje tiksliai datos nepamenu bet rodos 18 amziuje. O ir šiaip ietuvos kaimuose man asmeniškai teko sutikti senuolių kurie save laiko pagonimis. Nenuostabu jog tai išliko gyva tradicija perduota is lupų į lūpas, romuva ir šiaip pagoniška kulta šiandien mes Lietuvoje ne bereikalo turim. Tai nemirė tai išliko gyva ir tai nieko nuostabaus nes per prievarta jokių tikslų nepasieksi. Lietuvoje yra labiausiai sukoncentruotas piliakalniu tinklas visam pasaulyje. Kas 5-10 km yra vis kitas piliakalnis. Ir tu sakai kad viso to nebuvo??? Turbut todėl nes tu nori kad to nebutu nes esi tikriausias rusas o gal vokietčių palikonis koks europinis.

suiIuas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 20:45 patinka nepatinka +3

Tyngiu apacioj kometarus tikrint, bet ar nebuvo atsivilkes nevykelis armada ir negrasino vel spartiecio balsu? :D

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 21:16 patinka nepatinka -8

Grasinti nereikia, žalgiriukai bijo Neptūno ir nepgrasinus. Kokie visi nervoti komentaruose, kad Žalgiriui atiteko Neptunas o ne rytui

NecropoIis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-09 21:43 patinka nepatinka +3

Vel su savo neptunsudziu grasinsi kaip ir pries lkl finalus kaip grasinai numauti Zalgiriui ziedus, pseudospartieti?

Skaityti visus komentarus
Kandidatai legionieriai: karjeros sezoną sužaidęs G.Orelikas nebyliai prašosi „Žalgirio“ dėmesio (18)
Šiandien 07:00
Blankokas 2015–2016 metų sezonas Vilniaus „Lietuvos ryte“ Gediminui Orelikui buvo trumpas stabtelėjimas jo nuolat progresuojančioje karjeroje. Šis sezonas Turkijoje 27 metų 200 cm ūgio puolėjui buvo toks, po kurio galima pradėti kalbėti apie šiauliečio perspektyvas aukštesniame lygyje.


Tvarkaraštis

2017 gegužės 31 d.
18:00 Lietkabelis LKL
Žalgiris
2017 birželio 1 d.
18:00 Neptūnas LKL
Lietuvos rytas
2017 birželio 2 d.
04:00 Golden State Warriors NBA
Cavaliers
2017 birželio 3 d.
17:00 Žalgiris LKL
Lietkabelis
2017 birželio 4 d.
17:00 Lietuvos rytas LKL
Neptūnas
2017 birželio 5 d.
03:00 Golden State Warriors NBA
Cavaliers

Daugiau rungtynių
Rezultatai

2017 gegužės 29 d.
Lietuvos rytas 79:60 Neptūnas LKL
2017 gegužės 28 d.
Žalgiris 73:67 Lietkabelis LKL
2017 gegužės 26 d.
Celtics 102:135 Cavaliers NBA
2017 gegužės 24 d.
Cavaliers 112:99 Celtics NBA
2017 gegužės 23 d.
Lietkabelis 86:77 Lietuvos rytas LKL
Spurs 115:129 Golden State Warriors NBA
2017 gegužės 22 d.
Neptūnas 53:69 Žalgiris LKL
Cavaliers 108:111 Celtics NBA
2017 gegužės 21 d.
Fenerbahce 80:64 Olympiacos Eurolyga
Real 70:94 CSKA Eurolyga
Spurs 108:120 Golden State Warriors NBA
2017 gegužės 20 d.
Lietuvos rytas 73:81 Lietkabelis LKL
Celtics 86:130 Cavaliers NBA
2017 gegužės 19 d.
Fenerbahce 84:75 Real Eurolyga

Daugiau rezultatų

Lentelės

Pogrupis

Vieta Komanda Prg. Prl.
1 „Žalgiris“ 33 3
2 „Lietuvos rytas“ 26 10
3 „Lietkabelis“ 25 11
4 „Neptūnas“ 21 15
5 „Juventus“ 19 17
6 „Vytautas“ 18 18
7 „Pieno žvaigždės“ 15 21
8 „Dzūkija“ 10 26
9 „Nevėžis“ 7 29
10 „Šiauliai“ 6 30
Daugiau

Daugiau naujienų

Mano krepsinis.net
Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti


Naujausios galerijos

LKL mažasis finalas: „Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“ 47 nuotr. LKL mažasis finalas: „Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“ 2017-05-29
LKL finalas: „Žalgiris“ – „Lietkabelis“ 55 nuotr. LKL finalas: „Žalgiris“ – „Lietkabelis“ 2017-05-28
NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 21 nuotr. NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 2017-05-26
NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 4 mačas 11 nuotr. NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 4 mačas 2017-05-24
LKL: „Lietkabelis“ – „Lietuvos rytas“ 50 nuotr. LKL: „Lietkabelis“ – „Lietuvos rytas“ 2017-05-23
NBA: „Spurs“ – „Warriors“ 32 nuotr. NBA: „Spurs“ – „Warriors“ 2017-05-23
Daugiau fotogalerijų


Naujausi video

#ŽaliaBalta. NBA teisėjas G.Petraitis: „Iki šiol bandau įrodyti, kad esu to vertas“
#ŽaliaBalta. NBA teisėjas G.Petraitis: „Iki šiol bandau įrodyti, kad esu to vertas“ 2017-05-30
M.Kiddo-Gilchristo metimas
M.Kiddo-Gilchristo metimas 2017-05-30
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą 2017-05-30
D.Adomaitis: „Ką sakiau žaidėjams prieš rungtynes per vieną ausį įėjo, per kitą išėjo”
D.Adomaitis: „Ką sakiau žaidėjams prieš rungtynes per vieną ausį įėjo, per kitą išėjo” 2017-05-29
R.Kurtinaitis: „Per šiuos tris mėnesius man tai buvo laukiamiausios rungtynės”
R.Kurtinaitis: „Per šiuos tris mėnesius man tai buvo laukiamiausios rungtynės” 2017-05-29
Rungtynių apžvalga: Vilniaus „Lietuvos rytas“ - Klaipėdos „Neptūnas“ [2017-05-29]
Rungtynių apžvalga: Vilniaus „Lietuvos rytas“ - Klaipėdos „Neptūnas“ [2017-05-29] 2017-05-29
Daugiau videogalerijų