21:15 Lietuva Graikija Draugiškos rungtynės
15:30 Čekija Estija EUROBASKET
16:00 Lenkija Bosnija ir Hercegovina EUROBASKET
16:00 Vokietija Islandija EUROBASKET

Daugiau rungtynių

Naujam sezonui besirengiantis Utenos "Juventus" klubas neišvengė dramos ir trečiosiose iš eilės kontrolinėse rungtynėse. Penktadienį Alytuje vykusioje dvikovoje uteniškiai po keturiasdešimties minučių atkaklios kovos 76:82 (14:23, 27:19, 19:21, 16:19) nusileido Liubercų "Triumf" ekipai.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniams tai buvo trečioji nesėkmė per keturis iki šiol žaistus kontrolinius mačus.

Antrojo kėlinio pabaigoje po Arvydo Čepulio, Nerijaus varnelio ir Dariaus Gvezdausko tritaškių "Juventus" komanda buvo įgijusi penkių taškų persvarą (41:36), tačiau dar iki didžiosios pertraukos svečiai panaikino visą deficitą - 41:42.

Ne mažiau atkakliai vyko ir antroji susitikimo pusė. Sergejaus Karasiovo vediniems "Triumf" krepšininkams kiek atitrūkti pavyko tik ketvirtojo kėlinio viduryje, kai svečiai iš Rusijos pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 73:63. Per likusį laiką uteniškiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki trijų taškų (71:74), tačiau pergalingam finišui pristigo jėgų.

"Juventus" ekipai 17 taškų pelnė Darius Gvezdauskas (baudos5/5), po 14 - Nerijus Varnelis, Paulius Morkeliūnas (baudos 10/15) ir Aidas Viskontas, 8 - Arvydas Čepulis, 4 - Karolis Petrukonis, 3 - Darrickas Leonardas, 2 - Gintautas Matulis.

Svečių gretose nesulaikomas buvo Sergejus Karasiovas (tritaškiai 5/7), kurio sąskaitoje net 34 taškai.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Nėra komentarų

Lietuvos rinktinė reabilitavosi įtikinama pergale prieš olandus RINKITE GERIAUSIĄ ŽAIDĖJĄ (272)
Vakar 18:00
Lietuvos vyrų rinktinė nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją pasirengimo 2015 metų Europos čempionatui cikle. Atėnuose vykstančiame Akropolio taurės turnyre Jono Kazlausko auklėtiniai be didesnio vargo rezultatu 94:72 (26:18, 24:16, 23:19, 21:19) nugalėjo Olandijos krepšininkus.

Visi geriausi
Lietuvos žaidėjas J.Valančiūnas (26 min., 14 tšk., 13 naud. bal.)

Mano krepsinis.net

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Kas liks už rinktinės dvyliktuko borto?

Naujausios galerijos

Draugiškos rungtynės: Prancūzija – Vokietija 12 nuotr. Draugiškos rungtynės: Prancūzija – Vokietija 2015-08-28
LKL konferencija 6 nuotr. LKL konferencija 2015-08-27
Lietuvos rinktinės išvyka į Graikiją 29 nuotr. Lietuvos rinktinės išvyka į Graikiją 2015-08-26
„Lietkabelio“ treniruotė Anykščiuose 30 nuotr. „Lietkabelio“ treniruotė Anykščiuose 2015-08-26
Draugiškos rungtynės: Latvija – Turkija 5 nuotr. Draugiškos rungtynės: Latvija – Turkija 2015-08-22
J.Valančiūnas sugrįžo į Lietuvą 10 nuotr. J.Valančiūnas sugrįžo į Lietuvą 2015-08-22