03:00 Bucks Wizards NBA
03:00 Timberwolves Kings NBA
03:00 Rockets Mavericks NBA

Daugiau rungtynių

Naujam sezonui besirengiantis Utenos "Juventus" klubas neišvengė dramos ir trečiosiose iš eilės kontrolinėse rungtynėse. Penktadienį Alytuje vykusioje dvikovoje uteniškiai po keturiasdešimties minučių atkaklios kovos 76:82 (14:23, 27:19, 19:21, 16:19) nusileido Liubercų "Triumf" ekipai.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniams tai buvo trečioji nesėkmė per keturis iki šiol žaistus kontrolinius mačus.

Antrojo kėlinio pabaigoje po Arvydo Čepulio, Nerijaus varnelio ir Dariaus Gvezdausko tritaškių "Juventus" komanda buvo įgijusi penkių taškų persvarą (41:36), tačiau dar iki didžiosios pertraukos svečiai panaikino visą deficitą - 41:42.

Ne mažiau atkakliai vyko ir antroji susitikimo pusė. Sergejaus Karasiovo vediniems "Triumf" krepšininkams kiek atitrūkti pavyko tik ketvirtojo kėlinio viduryje, kai svečiai iš Rusijos pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 73:63. Per likusį laiką uteniškiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki trijų taškų (71:74), tačiau pergalingam finišui pristigo jėgų.

"Juventus" ekipai 17 taškų pelnė Darius Gvezdauskas (baudos5/5), po 14 - Nerijus Varnelis, Paulius Morkeliūnas (baudos 10/15) ir Aidas Viskontas, 8 - Arvydas Čepulis, 4 - Karolis Petrukonis, 3 - Darrickas Leonardas, 2 - Gintautas Matulis.

Svečių gretose nesulaikomas buvo Sergejus Karasiovas (tritaškiai 5/7), kurio sąskaitoje net 34 taškai.