„Vytautas“ vos neprisižaidė Austrijoje (4)

2017.01.11 21:41 Krepsinis.net
Prieniškiai pasiekė pergalę (Fotodiena.lt) Prieniškiai pasiekė pergalę (Fotodiena.lt)

Daugiau rungtynių

Prienų–Birštono „Vytauto“ (3/1) komanda papildė pergalių kraitį FIBA Europos taurėje, kur svečiuose vykusiose M grupės rungtynėse 85:81 (24:18, 28:18, 17:21, 16:24) pavyko palaužti Obervarto „Redwell–Gunners“ (1/3) klubą.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova ir „Vytautas“ atsiplėšti sugebėjo tik po Vytenio Čižausko ir Martyno Linkevičiaus tritaškių – 22:14. Puiki tritaškių atkarpa padėjo atitrūkti dar labiau (30:18), o į ilgąją pertrauką prieniškiai išėjo pirmaudami 52:36.

Spurtas sekė ir trečiojo kėlinio pradžioje (59:36) ir nors atrodė, kad situacija yra saugi „Vytautui“, taip nebuvo. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir greitai nurėžė deficitą iki vos dviejų taškų – 74:76. Tuo tarpu dar vienas metimas, pataikytas likus 3 minutėms, rezultatą išlygino.

Tomas Delininkaitis tapo prieniškių vedliu, rinkusius labai svarbius taškus (81:78), o be klaidų pataikyti likę baudų metimai vis tik neatėmė pergalės iš „Vytauto“.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 23, Saulius Kulvietis 18, Artūras Valeika 14 (10 atk. kam.), Martynas Linkevičius 12, Vytenis Čižauskas 7 (9 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 6, Regimantas Miniotas 5.

„Redwell–Gunners“: Christopheris McNealy 25, Derekas Jacksonas 19, Andellis Cumberbatchas 13, Cedricas Kuakumensah ir Jamari Tayloras (10 atk. kam.) – po 8.

armani2016 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 22:32 patinka nepatinka

Nu manau kai žiūrės įrašą, bus baisu patiems... Pamenu vieną atkarpą, kai septynias atakas iš eilės pametė kamuolį...

Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 21:33 patinka nepatinka +4

nekantrauju protokola pamatyt. Klaidų klaidelių...

dar taip nemačia...

Same  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

Visi penki juodi laksto...

Skaityti visus komentarus
Netikėta: L.Lekavičius palieka „Žalgirį“ ir keliasi į Graikijos čempionų gretas (154)video
Vakar 22:55
Kauno „Žalgiryje“ kaip krepšininkas subrendęs 23-ejų metų įžaidėjas Lukas Lekavičius nusprendė pradėti legionieriaus karjerą ir artėjantį sezoną gins Graikijos čempionų Atėnų „Panathinaikos“ komandos garbę.

19:30 Lietuva Draugiškos rungtynės