Po didžiosios pertraukos vokiečius užsmaugęs „Lietkabelis“ dramatiškai iškovojo pirmąją pergalę „Top 16“ (32) FOTOGALERIJA

2017.01.11 18:00 Krepsinis.net
M.Lukauskis tempė komandą į priekį (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt) (www.kavolelis.lt) M.Lukauskis tempė komandą į priekį (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt) (www.kavolelis.lt)

Daugiau rungtynių

Panevėžio „Lietkabelio“ (1/1) krepšininkai nesirengia tapti patrankų mėsa Europos taurės „Top 16“ etape. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 86:84 palaužė Ulmo „Ratiopharm“ (0/2) komandą iš Vokietijos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai. Beno Madgeno ir Mindaugo Lukauskio tritaškiai leido atitrūkti 8:2. Vis tik tada iniciatyvą perėmė svečiai. Vokiečių komanda spurtavo 13:8 ir persvėrė rezultatą (15:8). Kšištofas Lavrinovičius varžovų spurtą nutraukė, tačiau tada sekė dar vienas „Ratiopharm“ atsakas 5:0 (20:11). Galiausiai, ketvirčio pabagoje, po Chriso Babbo sudėtingo tritaškio komandas skyrė dviženklis skirtumas (27:15). Po pirmųjų dešimties minučių „Lietkabelis“ atsiliko 17:27.

Antrąjį kėlinį pradėjo 7 iš eilės „Ratiopharm“ amerikiečio Raymaro Morgano taškai, kurie leido svečiams pirmauti 12 taškų skirtumu (34:22). Savo darbą padaręs puolėjas sėdo ant suolo, o tada iniciatyvą perėmė Gintaras Leonavičius ir K.Lavrinovičius. Jie pelnė 5 taškus paeiliui ir komandas skyrė vienženklis skirtumas (31:40). K.Lavrinovičius ir toliau žaidė sėkmingai, taip neleisdamas vokiečiams pabėgti. Lygiai taip pat pirmosios mačo dalies pabaigoje „Lietkabeliui“ priartėti neleido Braydono Hobbso ir Ch.Babbo tolimi šūviai – 53:41.

Atsigavimo ženklus „Lietkabelis“ pradėjo rodyti po didžiosios pertraukos. Panevėžiečiams pavyko greitai ant suolo pasodinti varžovų žvaigždę R.Morganą ir perimti rungtynių kontrolę į savo rankas. Likus žaisti dvi minutes, labai svarbų tritaškį smeigė B.Madgenas (56:62). Netrukus greitoje atakoje dar du taškus pridėjo Donatas Tarolis (58:62). Ulmo komandos taškų badą nutraukė Ch.Babbas (64:58). Vis tik ketvirtį pabaigė gražus Loreno Williamso reidas, palikęs „Lietkabeliui“ 4 taškų deficitą – 60:64.

Lemiamo ketvirčio pradžioje G.Leonavičiaus ir B.Madgeno pastangomis „Lietkabelis“ pasivijo vokiečius ir išlygino rezultatą (68:68). Tačiau tada „Ratiopharm“ gretose ir vėl prabilo R.Morganas, kuris buvo tiesiog neišsprendžiama mįslė panevėžiečių gynybai. Likus pusketvirtos minutės, po eilinių amerikiečio taškų, Ulmo komanda vėl atitrūko solidžiai (78:71). Likus žaisti apie tris minutes, K.Lavrinovičius gudriai išprovokavo penktąją R.Morgano pražangą, o amerikietis dar ir užsidirbo techninę pražangą. Brolis priartino „Lietkabelį“ per minimumą (77:78), o rezultatą netrukus išlygino M.Lukauskis (78:78). Likus žaisti apie dvi minutes, komandos kapitonas dėjimu išvedė „Lietkabelį“ į priekį (80:78). Perėmę iniciatyvą panevėžiečiai provokavo vieną varžovų klaidą po kitos, o likus apie pusantros minutės, ekipas jau skyrė 6 taškai (84:78). „Ratiopharm“ pavyko atsitokėti ir priartėti per vieną metimą (82:84). Likus apie pusę minutės, „Lietkabelis“ suklydo, tačiau kamuolį perėmę vokiečiai nieko nepešė. Likus apie 4 sekundes, L.Williamsas stojo prie baudų metimo linijos ir realizavo abi baudas (86:82). Tai buvo lemiamas kirtis vokiečiams, lėmęs pirmąją „Lietkabelio“ pergalę Europos taurės „Top 16“ etape. Rungtynes panevėžiečiai laimėjo 86:84.

„Lietkabelis“: Mindaugas Lukauskis 21 (4/6 trit.), Kšištofas Lavrinovičius 19 (28 naud. bal.), Benas Madgenas 12 (5 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 11.

„Ratiopharm“: Raymaras Morganas 27 (10/12 dvit.), Auguste'as Rubitas 18 (9 atk. kam.), Braydonas Hobbsas (7 rez. perd.), Tayloras Braunas 11 (6 atk. kam.), Chrisas Babbas 10 (6 rez. perd.).

banginizmas  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-12 20:11 patinka nepatinka +2

Visa tai puiku, sveikinam LIETKABELĮ, bet paskutinis kamuolio išsimetimas... Likus porai sekundžių - mest kamuolį į aikštės centrą? Proto reikia turėt gi. Pasiėmė minutę ir negalėjo susitart, kad bus išmetama link galinės linijos? Net jei ir būtų praradę, anie jau būtų neturėję laiko persivaryt per aikštę, gi dabar - gerai, kad nepataikė...

Northman Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 1

neziurejau rungtyniu bet maladiec Lietkabelis saunu kad imones kurioje dirbau komandai taip sekasi

Vavanas1  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

Tokios pergalės garsina ir Lietuvos vardą,ir miesto klubo varda

armani2016 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Labai džiugu, kad Lietkabelis sugebėjo nugalėti vienvaldžius Vokietijos čempionato lyderius. Tai manau čia apie LKL lygį jau šį tą pasako. Labai tikiuosi, kad čia nebus vienkartinis sezonas toks, o bus ir tęstinumas. Nes priežasčių kodėl Panevėžys negalėtų turėti tvirtos bent jau EuroCup komandos nematau. Arena gera, sirgalių yra, miestas irgi nėra pats mažiausias. Biudžetas manau su lyg kiekvienais metais augs.

sule Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Manau didziausia lietkabelio zvaigzde k.maksvytis

Skaityti visus komentarus
Kandidatai legionieriai: karjeros sezoną sužaidęs G.Orelikas nebyliai prašosi „Žalgirio“ dėmesio (18)
Šiandien 07:00
Blankokas 2015–2016 metų sezonas Vilniaus „Lietuvos ryte“ Gediminui Orelikui buvo trumpas stabtelėjimas jo nuolat progresuojančioje karjeroje. Šis sezonas Turkijoje 27 metų 200 cm ūgio puolėjui buvo toks, po kurio galima pradėti kalbėti apie šiauliečio perspektyvas aukštesniame lygyje.

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Naujausios galerijos

LKL mažasis finalas: „Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“ 47 nuotr. LKL mažasis finalas: „Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“ 2017-05-29
LKL finalas: „Žalgiris“ – „Lietkabelis“ 55 nuotr. LKL finalas: „Žalgiris“ – „Lietkabelis“ 2017-05-28
NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 21 nuotr. NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 2017-05-26
NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 4 mačas 11 nuotr. NBA: „Cavaliers“ – „Celtics“ 4 mačas 2017-05-24
LKL: „Lietkabelis“ – „Lietuvos rytas“ 50 nuotr. LKL: „Lietkabelis“ – „Lietuvos rytas“ 2017-05-23
NBA: „Spurs“ – „Warriors“ 32 nuotr. NBA: „Spurs“ – „Warriors“ 2017-05-23
Daugiau fotogalerijų

Naujausi video

#ŽaliaBalta. NBA teisėjas G.Petraitis: „Iki šiol bandau įrodyti, kad esu to vertas“ 2017-05-30
M.Kiddo-Gilchristo metimas
M.Kiddo-Gilchristo metimas 2017-05-30
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą
Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą 2017-05-30
D.Adomaitis: „Ką sakiau žaidėjams prieš rungtynes per vieną ausį įėjo, per kitą išėjo” 2017-05-29
R.Kurtinaitis: „Per šiuos tris mėnesius man tai buvo laukiamiausios rungtynės”
R.Kurtinaitis: „Per šiuos tris mėnesius man tai buvo laukiamiausios rungtynės” 2017-05-29
Rungtynių apžvalga: Vilniaus „Lietuvos rytas“ - Klaipėdos „Neptūnas“ [2017-05-29] 2017-05-29