Dvigubai daugiau klaidų padaręs „Lietkabelis“ neatsilaikė prieš „Chimki“ jėgą (40) FOTOGALERIJA

02:00 Bucks Raptors NBA
19:30 Daruššafaka Real Eurolyga
21:15 Anadolu Efes Olympiacos Eurolyga

Daugiau rungtynių

Panevėžio „Lietkabelio“ (1/3) komandai nepavyko pasiekti revanšo prieš Maskvos srities „Chimki“ (3/1) klubą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 77:89 (15:28, 15:25, 27:16, 20:20) nusileido rusams ir prarado šansus žengti į kitą Europos taurės turnyro etapą, mat šiame mače buvo reikalinga pergalė bent 9 taškų skirtumu.

„Lietkabelis“ šiame mače padarė 26 klaidas, o „Chimki“ – 12.

Per pirmąją minutę „Chimki“ ekipa pelnė penkis taškus be atsako, o pirmuosius taškus „Lietkabeliui“ rinkti ėmė Benas Madgenas – 5:7. Simas Galdikas rezultatą išlygino ir nors Maskvos klubas netrukus vėl išsiveržė į priekį, „Lietkabelis“ menką deficitą panaikino, o Žygimantas Skučas išvedė į priekį Panevėžio klubą – 13:11. Svečiai šovė porą tolimų metimų (21:15) ir greitai skirtumas tapo jau dviženklis, kas privertė Kazį Maskvytį prašyti pertraukėlės – 25:15. Kėlinyje liko 49 sekundės, o per šį laiką dar dvitaškį su pražanga pataikė Jacobas Pullenas – 28:15.

Darjušo Lavrinovičiaus ir Gintaro Leonavičiaus iniciatyva „Lietkabelis“ skirtumą sumažino iki vienaženklio (19:28), tačiau tada „Chimki“ pradėjo galingą spurtą 12:0, į kurį panevėžiečiai niekaip negalėjo atsakyti – 40:19. Taškų stygius „Lietkabelio“ komandoje tęsėsi labai ilgai – daugiau nei pusę kėlinio, o jį galiausiai nutraukė baudų metimą pataikęs Simas Galdikas – 20:43. Panevėžio ekipai sunkiai sekėsi naikinti deficitą ir šis toks pat liko iki kėlinio pabaigos – 30:53.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ žaidė apylygiai su oponentais ir po truputį stengėsi prie jų priartėti – 40:58. Gerą atkarpą panevėžiečiai surengė ketvirčio viduryje, kuomet Lorenzo Williamsas ir B.Madgenas smeigė po tritaškį, o Žygimantas Skučas pridėjo du taškus – 48:61. Susiėmęs „Lietkabelis“ sugebėjo dar labiau priartėti prie varžovų ir po trečiojo ketvirčio atsiliko 57:69.

Ketvirtame kėlinyje „Lietkabelis“ ėmė atrodyti dar geriau ir pasistengus D.Lavinovičiui bei B.Madgenui komandas skyrė jau tik 6 taškai – 63:69. Earlas Rowlandas irgi buvo taiklus, bet D.Lavrinovičius atsakė tritaškiu (66:71), vis tiek greitai „Chimki“ vėl įgavo dviženklį pranašumą (82:70), kai sustabdė blokais kelias šeimininkų atakas. Arčiau „Lietkabeliui“ nebepavyko priartėti ir teko susitaikyti su pralaimėjimu.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 23, Simas Galdikas 14, Darjušas Lavrinovičius 11, Žygimantas Janavičius 10, Lorenzo Williamsas 9 (12 rez. perd.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (8 rez. perd.), Robbie Hummelis 20, Earlas Rowlandas 18, Jacobas Pullenas 12 (8 rez. perd.), Marko Todorovičius 9.

Norėdami komentuoti prisijunkite

mazutas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 02-01 22:03 patinka nepatinka +12

vistiek LIETKABELIS šaunuoliai

Ekspiertas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 02-01 23:02 patinka nepatinka -8

taigi gavo

Tewas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma

Ekspierte> o jei pernai butu kas pasakes kad siemet jie taip zais butum patikejes ? Taip kad nusiramink... sezonas dar nebaigtas, ir kol kas jis geriausias Lietkabelio istorijoje.

Tewai o tu patikesi kad kita sezona lietkabelis LKL bus vel 7-8 vietoj ?

Aisku visko pasitaiko, bet siam momentui as tuo netikiu.

nereikia uztat rautis pries zalgiri

nerivar  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

svarbu Žalgirį įveikė :))))))))))

Driverisss Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Isbezdejo visas jegas pries zalgiri,tuom irs skiriasi geras klubas nuo lavonu,lavonai nemasto kad bus svarbesnes rungtynes uz keliu dienu o geras klubas supranta kas ir kaip,,,