Krepsinis.net

Dvigubai daugiau kamuolių atkovojęs „Vytis“ nugalėjo NKL lyderius (1) visi rezultatai

Daugiau rungtynių

Šakių „Vyčio“ (18/18) komanda bando kurti sėkmingą atkarpą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namie 87:75 (27:14, 15:26, 28:19, 17:16) nugalėjo pirmenybėse lygių neturinčią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (28/7).

„Vyčio“ komanda atitrūko nuo varžovų nuo pat pirmųjų minučių, o aikštėje dominavo Sheltonas Jacksonas – 19:7. Po pirmojo kėlinio svariai pirmavę šeimininkai (27:14) antrajame turėjo kiek daugiau sunkumų, kai „Sūduva-Mantinga“ priartėjo – 31:37. Marijampoliečiai antrą ketvirtį baigė atkarpa 7:0 ir taip prieš antrą mačo dalį atsiliko vos 2 taškais – 40:42.

Nors svečiai rezultatą išlygino, savo darbo ėmėsi Augustinas Jankaitis ir Edvinas Jezukevičius – 51:42. Įsijungė ir Sh.Jacksonas su Gyčiu Radzevičiumi, o tai padėjo išlaikyti pranašumą – 70:59.

Vis tik buvo sunku tikėtis, kad marijampoliečiai nuleis rankas, kai prieš akis buvo dar ketvirtas kėlinys. „Sūduva-Mantinga“ atkarpa 12:0, kurios metu smeigė net keturis paeiliui tritaškius, išlygino rezultatą – 73:73. Vis tik spurtu „Vytis“ taip pat atsakė (81:73) ir lemiamomis minutėmis atrodė užtikrintai, kad išlaikytų pergalę.

„Vytis“ šiame mače atkovojo dvigubai daugiau (44) kamuolių už varžovus (22). Beje, taškus šakiškiams šiame mače rinko viso labo 5 žmonės.

Sh.Jacksonui tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios sezono rungtynės.

„Vytis“: G.Radzevičius 25 (10 atk. kam.), Sh.Jacksonas 23, A.Jankaitis 16 (14 atk. kam.), E.Jezukevičius 14 (14 atk. kam.), P.Beliavičius 9 (7 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: G.Matulis 20, D.Griškėnas ir E.Šaulys – po 16, M.Pacevičius 8, D.Domarkas 7.

Solidus L.Biručio dvigubas dublis vainikuotas pergale Jonavoje

Laurynas Birutis surinko dvigubą dublį, jam puikiai talkino rezultatyviai žaidę Gytis Masiulis ir Kristupas Žemaitis, o jų vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (20-15) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė pergalę.

Tomo Masiulio auklėtiniai penktadienį Jonavoje 77:67 (18:15, 21:14, 18:13, 20:25) pranoko vietos „Sporto klubą“ (8-28), kuriam šioje arenoje buvo pralaimėję sezono pradžioje.

Jaunieji žalgiriečiai atitrūko prieš ilgąją pertrauką, kada po Mintauto Bulanovo taiklaus dvitaškio jonaviečiai buvo priekyje – 24:23.

Tada svečiai surengė spurtą 13:2, persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviženklę persvarą – 36:26.

Trečiajame ketvirtyje apsukų nemažinę kauniečiai sėkmingai kontroliavo mačo eigą, o jam besibaigiant turėjo rekordinį – 17 taškų pranašumą (57:40).

Birutis per 31 minutę pelnė 26 taškus (9/14 dvitaškiai, 8/11 baudos), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus prasižengė bei surinko 34 naudingumo balus.

Masiulis prie „Žalgirio-2“ pergalės pridėjo 18 taškų, o Žemaitis – 15.

„Sporto klubas“: Karolis Šarukas 17, Mintautas Bulanovas 15, Lukas Grabauskas 13, Mykolas Dieninis 10.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 26 (13 atk. kam.), Gytis Masiulis 18, Kristupas Žemaitis 15.

Bangavęs „Delikatesas“ išnešė sveiką kailį Kaune

Joniškio „Delikatesas“ su pergale sugrįžta iš Kauno. Arvydo Straupio auklėtiniai svečiuose 87:80 (27:16, 24:23, 15:22, 21:19) palaužė KTU krepšininkų pasipriešinimą.

Svečiai dar pirmojo kėlinio pabaigoje įspūdingai spurtavo 13:0 bei išsiveržė į priekį 29:16, tačiau po ilgosios pertraukos atsitiesę kauniečiai pasivijo 52:55.

Žaidimą kontroliavusi, tačiau dar kartą atitrūkti nesugebėjusi Joniškio ekipa tik trimis taškais pirmavo ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui – 66:63.

Tuomet „Delikatesas“ trijų minučių atkarpą laimėjo 12:4 ir įgijo dviženklę persvarą 78:67, tačiau šeimininkai nepasidavė ir tada.

Kauno klubas spurtavo 11:4 bei likus žaisti 2 minutes priartėjo 78:82. Visgi svarbiausiomis akimirkomis KTU žaidėjai klydo, o Šarūno Kulevičiaus ir Nerijaus Barausko dvitaškiai (86:78) užtikrino „Delikateso“ pergalę.

KTU: Matas Sapiega 16 (15 rez. perd.), Airidas Giedraitis ir Medas Kuprijanovas po 14.

„Delikatesas“: Nerijus Barauskas 25 (10 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 17, Tadas Pažėra 15.

Bedantis „Nafta-Uni-Akvaservis“ puolimas neturėjo vilčių sostinėje

Antrąją vietą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) turnyrineje lentelėje šiuo metu užimanti Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (25-11) ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 53:70 (13:15, 17:14, 11:21, 12:20) nepasipriešino trečiąją pergalę iš eilės pasiekusiems Vilniaus „Perlo“ (20-15) krepšininkams.

Klaipėdiečiai varžovams priešinosi du su puse kėlinio. Trečiojo ketvirčio viduryje rezultatas dar buvo lygus 37:37, o tuomet „Perlas“ pradėjo bėgti į priekį.

Vilniaus ekipa, kurios vairą prieš šias rungtynes iš Arvydo Gronskio perėmė Mindaugas Sakalauskas, dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios atitrūko 50:41.

Lemiamo ketvirčio metu uostamiesčio klubas puolime buvo bejėgis, o tuo pasinaudoję šeimininkai dar likus žaisti 4 minutes įgijo triuškinantį pranašumą 65:47 ir užsitikrino pergalę.

„Perlas“: Martynas Maskolaitis 12, Domantas Pipiras 11 (14 atk. kam.), Karolis Giedraitis 9, Domantas Vilys 8.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Deividas Anužis 10, Džiugas Slavinskas 9, Benas Bagdonavičius ir Viktoras Chodosovskis po 8.

Norėdami komentuoti prisijunkite

kesukazzz  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 02-18 10:29 patinka nepatinka +1

Manau, kad kitam sezone Birutis turi būti Žalgiryje vietoj Javtoko. Nuojauta sako, kad Birutis gali labai greitai ir pagrindinėje komandoje pritapti ir tapti vienu iš kertinių žaidėjų. Šiaulietis pakeis kitą žaidėją iš Šiaulių :-)

Skaityti visus komentarus
Solidus J.Valančiūno dvigubas dublis „Raptors“ neišgelbėjo kiti rezultatai, FOTOGALERIJA
Šiandien 07:08
Skaudų pralaimėjimą patyrė vietą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose užsitikrinusi, bet dėl aukštesnių vietų Rytų konferencijoje kovojanti Toronto „Raptors“ (45/30). Jono Valančiūno ekipa namie 106:110 (19:22, 28:28, 27:16, 32:44) nusileido Šarlotės „Hornets“ (34/41).

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

Užsakyti

Kas LKL reguliariajame sezone užims antrąją vietą?

Naujausios galerijos

NBA: „Knicks“ – „Heat“ 25 nuotr. NBA: „Knicks“ – „Heat“ 2017-03-30
NBA: „Mavericks“ – „Pelicans“ 18 nuotr. NBA: „Mavericks“ – „Pelicans“ 2017-03-30
NBA: „Thunder“ – „Magic“ 14 nuotr. NBA: „Thunder“ – „Magic“ 2017-03-30
NBA: „Raptors“ – „Hornets“ 20 nuotr. NBA: „Raptors“ – „Hornets“ 2017-03-30
LKL: „Lietkabelis“ – „Šiauliai“ 27 nuotr. LKL: „Lietkabelis“ – „Šiauliai“ 2017-03-29
NBA: „Jazz“ – „Pelicans“ 12 nuotr. NBA: „Jazz“ – „Pelicans“ 2017-03-28
Daugiau fotogalerijų

Naujausi video

Ant prarajos esančio „Vyčio“ rūbinėje – ir pyktis, ir susirūpinimas
Ant prarajos esančio „Vyčio“ rūbinėje – ir pyktis, ir susirūpinimas 2017-03-29
Rungtynių apžvalga: Panevėžio „Lietkabelis“ - Šiaulių „Šiauliai“ [2017-03-29]
Rungtynių apžvalga: Panevėžio „Lietkabelis“ - Šiaulių „Šiauliai“ [2017-03-29] 2017-03-29
V.Pauliukėnas: „Pergalę lėmė disciplina“
V.Pauliukėnas: „Pergalę lėmė disciplina“ 2017-03-29
K.Maksvytis: „Man labai gėda“
K.Maksvytis: „Man labai gėda“ 2017-03-29
Rungtynių momentas: M.Echodas blokuoja K.Lavrinovičiaus metimą
Rungtynių momentas: M.Echodas blokuoja K.Lavrinovičiaus metimą 2017-03-29