Dėl patekimo į kitą etapą užtikrintu buvęs „Lietuvos rytas“ nieko rimto Ispanijoje neparodė (102)

2016.12.14 20:30 Krepsinis.net
Vilniečiams iki pergalės pritrūko daug (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt) Vilniečiams iki pergalės pritrūko daug (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)

Daugiau rungtynių

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (3/5) komandai nepavyko pergalingai baigti pirmojo Europos taurės etapo. Tomo Pačėso auklėtiniai išvykoje 70:81 (14:25, 21:19, 15:20, 20:17) nemetė rimto iššūkio Fuenlabrados „Montakit“ (4/4) klubui.

„Lietuvos rytas“ dar prieš šį mačą žinojo, kad turi vietą kitame turnyro etape. Ten teks susitikti su Sankt Peterburgo „Zenit“, Jeruzalės „Hapoel“ ir Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“.

Nors pati susitikimo pradžia „Lietuvos rytui“ sėkminga nebuvo (7/0), atsitiesti pavyko gana greitai, kuomet du tritaškius smeigė Rokas Giedraitis – 6:10. „Lietuvos rytas“ toliau taškus rinko tolimais metimais (9:12), bet tuo pačiu atsakydavo ir šeimininkai. „Montakit“ atstatė svaresnę persvarą (17:11), o tiksint paskutinei minutei skirtumas tapo rekordiniu – 25:14. Tokiu rezultatu pasibaigė pirmasis kėlinys.

„Lietuvos ryto“ komandai niekaip nepavyko perimti iniciatyvos ir antrajame kėlinyje „Montakit“ išlaikė solidžią persvarą – 31:20. Nors buvo pavykę priartėti (25:31), o Deivido Gailiaus tritaškis skirtumą sumažino iki 4 taškų (31:35), labai greitai „Montakit“ spurtas atstatė buvusią situaciją – 44:31. Tris minutes „Lietuvos rytas“ niekaip negalėjo pelnyti taškų, bet galiausiai nutraukė šią atkarpą, o po antrojo kėlinio atsiliko 35:44.

Situacija beveik nesikeitė ir po didžiosios pertraukos, kuomet komandas vis dar skyrė dviženklis taškų skaičius – 50:38. Nors „Lietuvos rytas“ stengėsi priartėti, kelios sėkmingos „Montakit“ atakos paeiliui viską atstatydavo į vėžes – 60:46. Fuenlabrados komanda išsaugojo turėtą persvarą ir po trečiojo kėlinio skirtumas siekė tuos pačius 14 taškų – 64:50.

Visiškai nieko nekeitė ir paskutinis kėlinys, kurio metu „Lietuvos rytas“ galėjo stengtis tik palaikyti padoresnį skirtumą. D.Loganas rinko taškus, kurių trūko iki tol (62:75), jų pridėjo ir Artūras Gudaitis, bet galiausiai mačas baigėsi pralaimėjimu.

„Lietuvos rytas“: Corey Fisheris 16 (6 rez. perd.), Artūras Gudaitis 12 (7 atk. kam.), Davidas Loganas 11, Joshas Akognonas ir Rokas Giedraitis – po 8, Artūras Jomantas ir Drew Gordonas – po 6.

„Montakit“: Pako Cruzas 15, Ianas O‘Leary 11, Blagota Sekulicičus 10, Davidas Wearas 8, Ludde‘as Hakansonas 7.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Saulius73 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 12-15 12:31 patinka nepatinka +1

Šitai "komandai" gerbėjai yra po...i, todėl tegul eina jinai na.....i!!!

whitesidee1 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 12-15 10:00 patinka nepatinka -2

vilniaus prostitutes, sveikinimai - hapoel ir zenit pasilinksmins su jumis, kaip ir dera.. o visiem besidziaugiantiem fanam - esat tokie pat bevaliai kurwos, kaip ir jusu komanda, todel kai kitakart zalgiris siemens'e i vienus vartus darys, ir jus skanduosit "zalia k....", atsiminkit, kad tikros kurwos esate jus patys

AppleJacket  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 12-15 08:00 patinka nepatinka

Pacesas ramus buvo, nors zaizdamas pries siaulius ir laimedamas 20 tasku, draskesi ir reke ant zaideju. Aiskiau negalejo pasimatyti, nors vaidinti galejo, kad rungtynes rupejo. Geda Pacesui ir vadovams turetu buti.
Nerimtas jis treneris.Mest ji ir bandyti prisikalbinti Kurtinaiti. Bet kaip gali mesti, kai vadovu poziuris i rungtynes toks pats, kaip treneriu. Sekmes kitame etape.

Ekspertas1  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma

Jei pamenat, Kazlauskas per pralaimejimus pries ispanus ir kroatus irgi buvo ramus, taigi jeigu sprendi, kad Pacesas yra blogas nes ramus per nieko nelemiancias rungtynes, tai tada Kazlauskas irgi blogas del tos pacios priezasties.

Ekspertui
Pacesas ir Kazlauskas du skirtingi treneriai. Vienas rekia, bet kur ir bet kada, o kitas kalba pakeltu tonu ir tiek. Ir skirtumas, kad Pacesas turedamas dideli + rezultate, visviena tamposi ir buna nepatenktintas komandos atakos ishpyldimu ir pan.
O del Kazlausko kai kuriu sprendimu manau irgi buvo nepatenkintu zmoniu.

Kapsukas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Aš niekaip nesu susijęs su šia organizacija,bet man toks jausmas kai stipriai gėda už kitą... Ir tai Lietuvos krepšinio reprezentacija ? (atmetus visas fanų priešpriešas,kiekvienas Lietuvos klubas žaisdamas Europos lygose reprezentuoja Lietuvą) nejuokaujam....akivaizdžiai nežaidė.... Man tikrai GĖDA už juos.

bromas01 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

nemaciau rungtyniu, taigi pacio zaidimo nekomentuoju, bet Fuena namuose nera silpniausia komanda, kad reiktu stebetis pralaimejimu... o del tos gedos.... atrodo, jog cia tik lietuviu bruozas gedytis del to, jog viena ar kita Lietuvos klubine komanda pralose. joks ispanas ar vokietis ar italas nepasakys, kad jam butu geda uz kazkokia komanda, uz kuria jis neserga. Barsos fanas tau pasakytu, jog jam visai nusisvilpt ar Fuena laimejo ar pralaimejo ar buvo sutriuskinti ar atvirksciai :D o vokietis pasaktu, jog pralose negraziai, jeigu butu zaides koks vokieciu klubas, bet ne pasaulio pabaiga :D italai prie tokiu rezultatu priprate, taigi neimtu to i placius :D na o lietuviams kazkodel geda :D

Bromas: gėda ne už tai kad pralaimėjo bet už tai kaip pralaimėjo na o jei nematai tame skirtumo sor ;)

robertinho28 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Pakutines grupiu rungtynes turetu buti zaidziamos vienu metu, kad nebutu galima pasirinkt varzovu. Arba pirmos vietos nugaletojai i viena krepseli, antros i kita ir t.t. ir burtu keliu traukiamos komandos, tada nebutu jokiu skaiciavimu.

Skaityti visus komentarus
Naujausias Eurolygos mados klyksmas: kaip sunkieji kraštai tapo puikiais „centrais“ (2)
Šiandien 15:00
Ar sunkiojo krašto pozicijoje žaidžiantys krepšininkai – naujieji „centrai“? Taip! Toks yra šiuolaikinis europietiškas krepšinis. Georgios Printezis, Anthony Randolphas, Paulius Jankūnas, Tornike Shengelia, Nicolo Melli ir Derrickas Brownas yra žaidėjai, patvirtinantys šią teoriją.

02:00 Spurs NBA