Krepsinis.net

„Bucks“ į pergalę San Antonijuje vedė netikėtas lyderis (1)

2017.01.11 07:21 Krepsinis.net
M.Beasley buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose (Scanpix nuotr.) M.Beasley buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose (Scanpix nuotr.)

Daugiau rungtynių

Kiek netikėtą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Milvokio „Bucks“ (19/18) klubas. Išvykoje jam pavyko ant menčių patiesti vienus Vakarų konferencijos lyderių San Antonijaus „Spurs“ (30/8) – 109:107 (23:23, 30:36, 30:30, 26:18).

Likus žaisti 2 minutes Jabari Parkerio dvitaškis suteikė „Bucks“ vieno metimo persvarą – 103:101. Prieš tai pirmauti šiose rungtynėse „Bucks“ buvo pavykę tik sužaidus keletą minučių pirmajame kėlinyje.

Vėliau Michaelas Beasley realizavo du baudų metimus, tačiau po tritaškį švystelėję Davis Bertanis ir Danny Greenas sugrąžino pranašumą „Spurs“ (107:105). Tada atėjo „Bucks“ naujoko Malcolmo Brogdono žvaigždžių valanda. Jis pataikė itin svarbų tritaškį, likus žaisti 7 sekundes pridėjo ir taiklų baudos metimą (109:107). Pergalę išplėšti galėjęs Manu Ginobili tritaškis atsitrenkė į lentos kraštą ir „Bucks“ triumfavo.

Dėl ligos praėjusias rungtynes praleidęs Giannis Antetokounmpo šiose bandė sugrįšti ant parketo, tačiau tai atliko labai nesėkmingai. Starto penkete rungtynes pradėjęs krepšininkas atrodė kaip nesavas, taškų nepelnė bei sužaidęs vos 9 minutes ant parketo daugiau nebepasirodė.

Jo vieton stojo rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Michaelas Beasley. Iki pat rungtynių pradžios nebuvo aišku ar M.Beasley galės rungtyniauti dėl sužeistos blauzdos, tačiau į aikštelę jis išbėgo ir pasižymėjo 28 taškais.

„Bucks“: Michaelas Beasley 28, Jabari Parkeris 22 (7 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 17 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Gregas Monroe 14 (9 atk. kam.).

„Spurs“: Kawhi Leonardas 30 (7 atk. kam., 3 blokai, 3 per. kam.), Jonathonas Simmonsas, Tony Parkeris (7 rez. perd.) ir Danny Greenas po 14, Davis Bertanis 11, Davidas Lee 10 (7 atk. kam.).

Norėdami komentuoti prisijunkite

hujovata  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 12:46 patinka nepatinka +7

Antras saukimas, dar pamenu po birzos interviu jo, kaip sake, kad as simtu porcentu turejau buti pirmas saukimas, ir tai irodysiu tapdamas geriausiu naujoku.
Baiges tuo, kad ji kelis kart pagavo zole rukanti, Miamis nieko nepasieke, o Rose'as laimejo MVP po keliu metu budamas jauniausiu visu laiku MVP.
Bet talenta vistiek turi kaip retas, tikrai galejo tapti bent jau All Star lygio zaidejas.

Skaityti visus komentarus
„Cavaliers“ išsitraukė netikėtus kozirius, atskleidusius beprotišką čempionų potencialą (10)
Šiandien 17:11
Klivlando „Cavaliers“ bent jau trumpam užtildė kritikus, kurie abejojo čempionų galimybėmis lengvai peržengti pirmąjį Rytų konferencijos atkrintamųjų etapą.

Naujienlaiškis

Gauk svarbiausias krepšinio naujienas el. paštu!

NKL sezono uždarymas 103 nuotr. NKL sezono uždarymas 2017-04-23
LKL: „Lietkabelis“ – „Pieno žvaigždės“ 41 nuotr. LKL: „Lietkabelis“ – „Pieno žvaigždės“ 2017-04-23
Daugiau fotogalerijų

Naujausi video

Sezono uždarymo šventėje „Vyčio“ kapitonas džiaugėsi brangiausiu karjeros medaliu 2017-04-24