Beveik be keitimų žaidęs D.Loganas neišgelbėjo: „Lietuvos ryto“ sezonas Europos taurėje – baigtas (157) FOTOGALERIJA

2017.02.08 18:00 Krepsinis.net
D.Loganas buvo rezultatyviausias sostinės klube (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt) D.Loganas buvo rezultatyviausias sostinės klube (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

Daugiau rungtynių

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (3/3) komanda baigė pasirodymą šio sezono Europos taurėje. Namuose vykusiose „Top 16“ etapo G grupės rungtynėse Tomo Pačėso auklėtiniai 86:84 (12:22, 24:18, 28:21, 22:23) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/3), bet norint patekti į kitą etapą „Lietuvos rytui“ buvo reikalinga pergalė bent 9 taškais.

Pirmojo kėlinio pradžioje „Zenit“ komanda pelnė 6 taškus paeiliui, tačiau „Lietuvos rytas“ priartėjo po taiklių Drew Gordono ir Clevino Hannah metimų – 6:8. Davido Logano tritaškis persvėrė rezultatą (9:8), tiesa, pranašumą vilniečiai turėjo neilgai – 15:12. „Lietuvos rytui“ nepavyko apsiginti prieš dar kelias rusų atakas (20:12), o taškų pelnyti toliau nepavyko kone 4 minutes. Dėl to po pirmojo kėlinio „Zenit“ pirmavo 22:12.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ pagaliau papildė taškų sąskaitą po D.Logano ir Roko Giedraičio metimų – 16:22. Nepaisant to, „Zenit“ komanda dar kartą atsiplėšė ir įgavo jau rekordinį pranašumą šiose rungtynėse – 30:18. Iš toli taiklus buvo R.Giedraitis, tapęs rezultatyviausiu „Lietuvos ryte“, o netrukus du taškus su pražanga pridėjo D.Loganas – 24:30. Sėkminga amerikiečio atkarpa tęsėsi (28:33), bet spurtu atsakiusi „Zenit“ neleido varžovams pagalvoti apie priartėjimą – 40:28. Be keitimų rungtyniavęs D.Loganas įmetė jau 17-ąjį savo tašką, o po pertraukėlės smeigė dar vieną tolimą metimą – 36:40. Tokiu rezultatu ir baigėsi antrasis ketvirtis.

Nors Sankt Peterburgo krepšininkai ir buvo atstatę savo persvarą (51:40), sekė galingas „Lietuvos ryto“ spurtas 11:0, mat tris minutes svečiai pelnyti taškų negalėjo. To dėka rezultatas tapo lygus (51:51), bet ilgai trukusį taškų stygių „Zenit“ komandoje nutraukė Stefanas Markovičius – 54:51. Nors Corey Fisheris sugrąžino vilniečiams minimalų pranašumą (55:54), dar vieną tolimą metimą paleido S.Markovičius – 57:55. Sėkmingiausią mačo kėlinį dar tritaškiu baigė C.Fisheris, tad „Lietuvos rytas“ buvo priekyje 64:61.

„Lietuvos ryto“ komanda pagirtinai pradėjo ir ketvirtąjį kėlinį (66:61), bet kaip atsako sulaukė Aarono White‘o ir Sergejaus Karasiovo tritaškių – 67:66. Kėlinys klostėsi labai atkakliai, tačiau iki solidaus 9 taškų pranašumo, kuris buvo reikalingas, „Lietuvos rytui“ buvo toli. Likus pusketvirtos minutės sostinės klubas buvo priekyje 75:72, tačiau Janis Timma vėl lygino rezultatą – 75:75. „Lietuvos rytui“ pavyko tik apylygiai rungtyniauti su varžovais ir išsiveržti į priekį svariau niekaip nesisekė. Komandos dar spėjo apsikeisti techninėmis pražangomis, kai rungtyniauti liko 27 sekundės. Per šį laiką D.Loganas dar pataikė iš toli (81:80), o ekipos keitėsi pražangomis. Nors ketvirtį sėkmingiau ir baigė vilniečiai, tai nieko nebekeitė.

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 28 (beveik 40 min., 5/11 trit., 7 rez. perd.), Corey Fisheris 17, Drew Gordonas 14 (12 atk. kam.), Artūras Gudaitis (0/6 dvit.) ir Rokas Giedraitis – po 11.

„Zenit“: Sergejus Karasiovas 24, Janis Timma 21, Stefanas Markovičius 10 (9 rez. perd.), Trevoras Mbakwe ir Kyle‘as Landry – po 8.

Cipas21  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 02-09 07:10 patinka nepatinka -1

Man atrodo laikas Pacesui sakyti ,ate.

dainius7ol Spauskite norėdami peržiūrėti Karma

Jeigu ne Zalgirio sudo malimas praeitais metais,tai vainasku raudona parodija butu belekiek metu be titulu ,smagu kad vainauskiniai skandina lenku atsilupelius

Saitoz Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 02-08 22:46 patinka nepatinka +11

oo, užmiršau, kad šitas 10-kart banintas mankrutas egzistuoja, netrukus bus 11-tas, mielasis nacionaliste :)

jb83 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma

Aš spėju naujam klubui įsikurti Vilniuje be šansų nes rytas susmaigstytu visus pagalius į ratus???

spartaGuru Spauskite norėdami peržiūrėti Karma

gerai speji

V1king Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

Buvo dar vienas klubas Vilniuje 20 metų, turėjo vidutinį lankomumą ~100 žmonių. Niekas netrugdo dar vieną tokį įkurt.

Tewas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 02-08 22:05 patinka nepatinka

Man tai idomus vienas faktas - Gudaitis kuris mete baudas apie 50proc po "rieso luzio" sumete praktiskai 100 proc is 12 baudu, ir ta vienintele butu ikritus jei nebutu nuo lanko numuse... Tagi galima speti, kad vel vyko pasiruosimas KMT, idomu kada issaus Gailius :)

banginizmas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100

Tai kad Gudaitis metė ne "sulaužyta", kaip galvoji, ranka :)

Asolis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0

As budamas Logano vietoj irgi pasiusciau toki treneri ant to daikto. Kokia jus cia iziurit trenerio strategija ir plana, jei vienas zaidejas laikomas zaisti visas rungtynes. :DDD Mano galva, siom rungtynem butu visai neprastai tikes Akognonas. Nirs ir esu Zalgirio fanas, bet gerbiu LRyta ir linkiu ateity suburti konkurencinga komanda su protingu treneriu. ;)

Skaityti visus komentarus
„Žalgiris“ pasiekė susitarimą su R.O'Neale'u (131)video
Šiandien 11:18
Kauno „Žalgiryje“ – ketvirtasis vasaros pirkinys. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionai pasiekė susitarimą su Royce'u O'Neale'u.

19:30 Lietuva Draugiškos rungtynės