J.Valančiūnas įmetė 10 taškų (Scanpix nuotr.)

Baudų metimais daugumą taškų surinkęs J.Valančiūnas padėjo „Raptors“ pratęsti pergalių seriją (17)

Šiandien

Šeštąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (22/6) ekipa, kuri namuose 118:108 (33:25, 25:26, 33:24, 27:33) pranoko Niujorko „Knicks“ (5/25) klubą, o jam tai buvo jau penktasis pralaimėjimas paeiliui.

Skaityti

L.Lekavičius taikliai šaudė iš toli (Fotodiena.lt nuotr.)

„Prienų“ krepšininkai nesugebėjo pasipriešinti „Žalgiriui“ (108)

Vakar

Kauno „Žalgirio“ (15/1) krepšininkai antrą kartą šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) įveikė Prienų „Prienus“ (6/11). Šįkart Gintaro Krapiko auklėtiniai išvykoje varžovus nugalėjo rezultatu 89:73 (26:16, 20:21, 20:19, 23:17).

Skaityti

G.Krapiko auklėtiniai laimėjo Prienuose (Fotodiena.lt nuotr.)

G.Krapikas džiaugėsi W.Cherry žaidimu: užsivedimo ir energijos gynyboje vyras turi (5)

Vakar

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sekmadienio vakarą užtikrintą pergalę iš Prienų išsivežė Kauno „Žalgirio“ komanda. Gintaro Krapiko auklėtiniai nugalėjo šeimininkus rezultatu 89:73. Po mačo „Prienų“ vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius neliūdėjo ir savo komandos žaidimą įvertina gana teigiamai.

Skaityti

Kšištofas Lavrinovičius pirmosiose rungtynėse pelnė 16 taškų (Domantas Pipas, Fotodiena.lt)

K.Lavrinovičius: „Lietuvos ryte“ žaidžia labai malonūs ir draugiški legionieriai (5)

Vakar

Į gimtąjį miestą sugrįžęs Kšištofas Lavrinovičius pasirašė kontraktą su Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu šiam ir kitam sezonams. Šeštadienį 35 metų 209 cm ūgio puolėjas žaidė pirmąsias rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).  K.Lavrinovičius buvo antras naudingiausias „Lietuvos ryto“ žaidėjas.

Skaityti

B.McCalebbui nepavyko atvesti komandos į „Top 16“ etapą (Scanpix nuotr.)

B.McCalebbo ateitis Miunchene spręsis antradienį (5)

Vakar

Trumpalaikė įžaidėjo Bo McCalebbo sutartis su Miuncheno „Bayern“ komanda artėja prie pabaigos, tad pranešama, jog krepšininko ateitis paaiškės antradienį. 29 metų 183 cm ūgio atakų organizatorius prie „Bayern“ ekipos prisijungė lapkričio pabaigoje, kai padėjo parašą po mėnesio trukmės kontraktu.

Skaityti

L.Kleiza pasirodė solidžiai (Scanpix nuotr.)

L.Kleiza buvo antras rezultatyviausias „Emporio Armani“ komandoje (3)

Vakar

Linas Kleiza sužaidė sėkmingas rungtynes Italijos pirmenybėse, kur jo atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (9/2) komanda išvykoje 79:68 (16:19, 18:14, 16:15, 29:20) įveikė Romos „Acea“ (4/7) klubą. Lietuvis per 30 minučių pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 2/6 trit.

Skaityti

A.Moermanas gali persikelti į Tel Avivą (Scanpix nuotr.)

„Maccabi“ nusitaikė į vieną Limožo komandos lyderių (0)

Vakar

Eurolygos „Top 16“ etapo kovoms besiruošianti Tel Avivo „Maccabi“ komanda dairosi pastiprinimo. Pranešama, kad čempionės titulą ginanti ekipa susidomėjo 26 metų 201 cm ūgio puolėju Adrienu Moermanu. Aukštaūgis šiuo metu atstovauja Limožo CSP klubui. Eurolygoje A.Moermano statistika per 27 minutes siekia 9,2 taško, 6,9 ...

Skaityti

M.Runkauskas prieš autsaiderius ryškiai nesuspindėjo (Fotodiena.lt nuotr.)

M.Runkauskas prie pergalės prieš Rumunijos lygos autsaiderius prisidėjo 7 taškais (0)

Vakar

Rumunijos pirmenybėse pergalę iškovojo Mariaus Runkausko atstovaujama Ploješčio „CSU Asesoft“ (10/2) komanda, kuri išvykoje 79:67 (20:19, 15:21, 28:12, 16:15) įveikė lygos autsaiderius Klužo-Napokos „Universitatea“ (0/12) krepšininkus. Lietuvis per 20 minučių pelnė 7 taškus (1/1 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.

Skaityti

O.Galdikas žaidė sėkmingai

O.Galdikas Lenkijoje sužaidė rezultatyviausią sezono mačą (0)

Vakar

Rezultatyviausią sezono mačą Lenkijos pirmenybėse sužaidė Ovidijus Galdikas, tačiau to pergalei nepakako. Gdynės „Asseco Prokom“ (6/7) išvykoje 85:101 (21:23, 14:28, 22:27, 28:23) neatsilaikė prieš lygos lyderius Zgorželeco „Turow“ (13/0) krepšininkus. O.Galdikas per 31 minutę pelnė 20 taškų (8/10 dvit., 4/7 baud.

Skaityti

TU/Rock Organizatorių nuotr.

A.Pečiukevičiaus ir K.Petrukonio komanda iškovojo Estijos taurę (0)

Vakar

Dviejų lietuvių atstovaujama Tartu „TU/Rock“ komanda iškovojo Estijos taurę. Finalinėse rungtynėse Karolio Petrukonio ir Augusto Pečiukevičiaus klubas 84:66 (20:13, 14:18, 33:13, 17:22) sutriuškino Rakverės „Tarvas“ ekipą. K.Petrukonis per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit.