Krepsinis.net

"Lietuvos rytas" nusileido "Spirou" krepšininkams (45)

2012.09.19 21:42 BC LRytas
Naujokas iš Serbijos - vėl pastebimas (Fotodiena.lt nuotr.) Naujokas iš Serbijos - vėl pastebimas (Fotodiena.lt nuotr.)

„Lietuvos rytas“ toliau tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui. Šįvakar sostinės klubo arenoje buvo surengtos uždaros draugiškos rungtynės tarp vilniečių ir daugkartinio Belgijos čempiono Šarlerua „Spirou“. Pergalę po permainingos kovos 69:74 (19:22, 18:21, 11:16, 21:15) šventė svečiai.

Šiame mače rungtyniauti negalėjo traumuoti LKL vicečempionų krepšininkai Simas Buterlevičius ir Artūras Jomantas. Trenerių štabas taip pat nutarė suteikti poilsio Janiui Blūmui ir Mindaugui Katelynui.

Susitikimą sostinės klubas pradėjo tokia sudėtimi: Dovydas Redikas, Steponas Babrauskas, Renaldas Seibutis, Vilmantas Dilys ir Predragas Samardžiskis.

Rungtynių pradžioje aikštėje vyko atkakli kova, nė vienai komandai nepavyko labiau išsiveržti į priekį. „Lietuvos ryto“ strategas Aleksandras Džikičius nusprendė atlikti pirmuosius keitimus.

Ant parketo pasirodė legionieriai Nemanja Nedovičius ir Leonas Radoševičius - serbas iš karto pasižymėjo tritaškiu, o vidurio puolėjas pelnė dvitaškį su pražanga (15:10).

„Spirou“ krepšininkai atsakė sėkminga atkarpa 2:10 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas (17:20). Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė tiksliomis atakomis, tačiau po pirmųjų dešimties minučių 19:22 pirmavo svečiai.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytą“ į priekį vedė aukštaūgiai. Dejanas Ivanovas toliau sėkmingai rinko taškus, bet „Spirou“ nesuteikė šanso Vilniaus klubui susikrauti solidesnio pranašumo (31:30). Kelios greitos svečių atakos leido belgų ekipai persverti rungtynių pusiausvyrą savo pusėn (35:37).

Ketvirčio pabaiga taip pat sėkmingiau klostėsi Šarlerua klubo krepšininkams. Įpusėjus rungtynėms švieslentėje degė skaičiai - 37:43.

„Spirou“ krepšininkai nemažino apsukų ir po didžiosios pertraukos. „Lietuvos rytui“ sunkiai sekėsi gintis po krepšiu ir minutės pertraukėlės buvo priverstas paprašyti A.Džikičius. Tačiau net ir komandos pasitarimas neatnešė didesnių pokyčių žaidime.

Vilniečiai strigo varžovų gynyboje, tuo tarpu svečiai po truputį krovėsi pranašumą. Sužaidus tris ketvirčius „Lietuvos ryto“ deficitas buvo dviženklis - 48:59.

Paskutinį ketvirtį „Lietuvos ryto“ krepšininkai pradėjo agresyviai ir tai davė vaisių (54:59). Puolime vilniečiai ir toliau neklydo, tačiau belgai atsakė taškais (61:66). Lemiamomis rungtynių minutėmis A.Džikičiaus auklėtiniams nesisekė ir tuo svečiai netruko pasinaudoti (64:74).

Nors mačo pabaigoje „Lietuvos rytui“ pavyko sušvelninti rezultatą, pergalę 69:74 šventė „Spirou“ ekipa.

Lietuvos rytas“: Dejanas Ivanovas - 13, Nemanja Nedovičius - 12, Leonas Radoševičius (7 atk. kam.) - 10, Steponas Babrauskas - 9, Deividas Dulkys - 7, Eimantas Bendžius (5 atk. kam.) - 6, Vilmantas Dilys ir Dovydas Redikas po 4, Renaldas Seibutis ir Predragas Samardžiskis po 2.

Spirou": Derrickas Allenas - 15, Matthew Walshas - 14, Sacha Massotas -10.

Penktadienį klubai dar sykį išmėgins jėgas tarpusavyje. Į draugiškas rungtynes „Lietuvos ryto“ arenoje galės patekti ekipos sezoninių abonementų savininkai.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-09-20 21:24 patinka nepatinka

Ryte daug naujoku, kuriems dar reikia pratintis prie bendraklubiu ir trenerio Dzikiciaus zaidimo koncepcijos. Siemet suburta Sostines ekipa atrodo labai netradiciskai - nera vieno ar keliu aiskiu lyderiu-vedliu, kaip budavo seniau. Nunai laukia idomus sezonas :)

Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-09-20 20:52 patinka nepatinka

Draugiškos varžybos lieka draugiškomis, bet problemos Ryte išlieka tos pačios ir kol kas jokių prošvaisčių.

arulis11 Karma -22.43
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-09-20 18:11 patinka nepatinka +1

jokio kosmaro,papraciausiai neblogo lygio eurocup komanda...

Javtokas ir Cookas Tomas Lukšys, Fotodiena.lt

Trys blogybės, kurios gali nutikti, jeigu „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ susitiks jau LKL pusfinalyje (20)

Šiandien 11:00

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarusis sezonas pasiekė kulminaciją. Šeštadienį bus sužaisti paskutiniai keturi susitikimai, po kurių paaiškės galutinės komandų užimtos vietos ir ketvirtfinalio poros.

Naujienos

euroleague_logo Krepsinis.net

Lemiamos Eurolygos serijos rungtynės: ką sako istorija? (1)

Šiandien 09:34

Šįvakar du Graikijos grandai bandys padaryti tai, ko dar niekam per visą Eurolygos istoriją nebuvo pavykę nuveikti – laimėti seriją iki trijų pergalių atsiliekant 0:2.

jonas_valanciunas_13 Krepsinis.net

„Raptors“ asistento receptas: kaip motyvuoti J.Valančiūną? (18)

Vakar 18:53

Jonas Valančiūnas ruošiasi pratęsti puikų debiutą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose. Jam ir Toronto „Raptors“ komandai artėja svarbiausių kovų Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje metas.

Donaghy Organizatorių nuotr.

NBA arbitro-sukčiaus pareiškimas: „Raptors“ grumiasi ne tik prieš „Nets“, bet ir prieš NBA (25)

Vakar 19:30

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) arbitras Timas Donaghy, kuris praleido 15 mėnesių kalėjime už sukčiavimą teisėjaujant, pareiškė, jog pajėgiausios planetos krepšinio lygos vadovai spaudžia teisėjus priimti Bruklino „Nets“ komandai parankius sprendimus serijoje su Toronto „Raptor

lamarcus_aldridge_13 Krepsinis.net

Kokia L.Aldridge‘o dominavimo priežastis? (9)video

Vakar 17:30

Tokiam žaidimui, kokį 2014 metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose demonstruoja Portlendo „Trail Blazers“ aukštaūgis LaMarcusas Aldridge‘as, neprilygsta net didžiausios pirmenybių žvaigždės.

roy_hibbert_13 Krepsinis.net

„Pacers“ vyr. treneris apie tragiškai žaidžiantį R.Hibbertą: pasitikiu ir tikiu juo

Šiandien 10:16

Rytų konferencijoje pirmoje vietoje finišavusi Indianos „Pacers“ komanda jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape susidūrė su rimtomis problemomis.

blake_griffin_13 Krepsinis.net

B.Griffino vedama „Clippers“ iškovojo dramatišką pergalę

Šiandien 09:02

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos susitikime Los Andželo „Clippers“ komanda išvykoje 98:96 (24:21, 22:22, 29:21, 23:32) privertė pasiduoti Oklendo „Golden State Warriors“ krepšininkus.

josh_mcroberts_14 Krepsinis.net

L.Jamesą „nukirtęs“ J.McRobertsas atsipirko pinigine bauda (19)video

Šiandien 07:50

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje 0:2 atsiliekanti Šarlotės „Bobcats“ komanda trečiajame susitikime veikiausiai turės verstis be Josho McRobertso.

mike_conley_14 Krepsinis.net

„Grizzlies“ po pratęsimo patiesė Oklahomos krepšininkus (5)video

Šiandien 07:41

Dramatišką pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje pasiekė namuose žaidė Memfio „Grizzlies“ krepšininkai, kurie 98:95 (24:18, 20:18, 27:25, 14:24, 13:10) po pratęsimo privertė pasiduoti Oklahomos „Thunder“ klubą.

jeff_teague_13 Krepsinis.net

„Hawks“ serijoje dar kartą išsiveržė į priekį (3)video

Šiandien 07:33

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Atlantos „Hawks“ klubas namuose 98:85 (24:24, 15:14, 28:20, 31:27) pranoko Indianos „Pacers“ krepšininkus.