Krepsinis.net

Lietuvos rinktinė neturėjo priešnuodžių Rusijos puolimui (249)

2012.07.22 16:00 Krepsinis.net
Valančiūnas

Draugiškose rungtynėse susitiko Londono olimpinėms žaidynėms besirengiančios Lietuvos ir Rusijos rinktinės. Dvikovą 101:79 (20:17, 18:29, 24:24, 17:31) užtikrintai laimėjo namuose žaidę rusai.

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo susitikimą (11:4), bet Rusijos krepšininkai neilgai trukus pasivijo varžovus ir išsiveržė į priekį - 13:11. Visgi Simo Jasaičio tritaškis leido mūsiškiams pirmauti pasibaigus pirmajam kėliniui - 20:17. Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje vyko kova taškas į tašką, kol, sužaidus 6 minutes, Rusija spurtavo 8:1 ir atitrūko - 40:30. Maža to, tiksint paskutinėms sekundėms Aleksejus Švedas skirtumą buvo pavertės dviženkliu (46:36), bet Dariaus Songailos dvitaškis lietuvių nuotaikas prieš pertrauką nežymiai pagerino - 38:46.

Antroji susitikimo dalis mūsiškiams susiklostė nesėkmingai. Trečiajame kėlinyje Rusija, laimėjusi atkarpą 8:0, susikrovė 17 taškų pranašumą - 66:49. Visgi mūsiškiai turėjo atsaką - spurtą 9:0, kuris leido priartėti - 58:66. Toks skirtumas išliko ir sužaidus tris kėlinius - 62:70. Ketvirtajame ketvirtyje lietuviai buvo priartėję (69:76), tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šioje dvikovoje. Rusijos spurtas 11:0 padidino skirtumą iki triuškinamos atžymos ir ramiai užbaigė rungtynes.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 12, Mantas Kalnietis ir Darius Songaila po 10, Simas Jasaitis 9, Linas Kleiza ir Paulius Jankūnas po 8, Rimantas Kaukėnas 7, Šarūnas Jasikevičius 6 (6 rez. perd.), Renaldas Seibutis 4, Jonas Mačiulis 3, Martynas Pocius 2, Antanas Kavaliauskas 0.

Rusija: Vitalijus Fridzonas 26, Andrejus Kirilenka 19, Antonas Ponkrašovas 14, Aleksandras Kaunas 11, Timofejus Mozgovas ir Viktoras Chriapa po 10.

Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 14:40 patinka nepatinka

ir dar galvojat kad valanciunas jau kitais metais siautes nba?:)))duok dieve jam su tuniso centru bent gerai suzaisti:)o tas ten nera pescias:))

Listas Karma 125.59
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 15:34 patinka nepatinka +1

Nenusibodo ?

strypas Karma 38.79
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 12:40 patinka nepatinka +4

rytoj laimesim pries islandus 1 tasku ir dziaugsimes,kad zaidimas pagerejo:))))))))))))))))

Dienos tema

Javtokas Tomas Lukšys, Fotodiena.lt

„Žalgiris“ namuose išvargo pergalę prieš „Dzūkiją“ (87)

Vakar 17:30

Kauno „Žalgiris“ (14/5) vos išvengė eilinės sensacijos Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Gintaro Krapiko auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje po dramatiškos kovos 74:67 (19:24, 21:19, 11:15, 23:9) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (11/22) krepšininkus.

Naujienos

sonny_weems_13 Krepsinis.net

CSKA be vargo nustūmė J.Mačiulio komandą ant bedugnės krašto (7)fotovideo

Vakar 18:20

Eurolygos ketvirtfinalio serijoje tarp Jono Mačiulio atstovaujamos Atėnų „Panathinaikos“ ir Maskvos CSKA komandų laimėtojas pamažu aiškėja. Antrosiose serijos rungtynėse CSKA namuose rezultatu 77:51 (21:19, 18:6, 11:14, 27:12) nepaliko vilčių „Panathinaikos“.

Jerrells Curtis 12 Krepsinis.net

„Emporio Armani“ tritaškiai paskandino „Maccabi“ (4)foto

Vakar 23:30

Milano „Emporio Armani“ krepšininkai išlygino Eurolygos ketvirfinalio seriją su Tel Avivo „Maccabi“. Jie namuose rezultatu 91:77 (25:17, 22:17, 19:21, 22:20) nugalėjo Davido Blatto auklėtinius.

samenas_laurynas_13 Organizatorių nuotr.

L.Samėnas patyrė traumą

Vakar 22:14

Vokietijos krepšinio pirmenybėse rungtyniaujantis Laurynas Samėnas patyrė traumą. Krepšininkas iškrito iš rikiuotės.

giedrius_gustas_13 Krepsinis.net

Fenomenaliai dėl kamuolių kovojęs G.Gustas atvedė savo komandą į Estijos pirmenybių pusfinalį (10)

Vakar 21:09

Estijos krepšinio lygos rungtynėse Giedrius Gustas atkovojo net 12 kamuolių, o lietuvio atstovaujama Rakverės „Tarvas“ žengė į pirmenybių pusfinalį. Ji namuose rezultatu 76:54 (22:13, 14:12, 12:11, 28:18) sutriuškino „Parnu“ krepšininkus.

juan_carlos_navarro_13 Krepsinis.net

J.C.Navarro praleis trečiąsias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes

Vakar 20:10

Vos penkias minutes antrosiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse sužaidęs Barselonos „Barselona“ ekipos lyderis Juanas Carlosas Navarro praleis trečiąsias serijos su Stambulo „Galatasaray“ klubu rungtynes.

chuck_eidson_14 Krepsinis.net

R.Kurtinaičio auklėtiniai Rusijos taurės pusfinalį pradėjo triuškinančiu pralaimėjimu (3)

Vakar 19:23

Skaudžiu pralaimėjimu Rusijos krepšinio taurės turnyro pusfinalio seriją pradėjo Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ krepšininkai, kurie svečiuose 59:76 (10:16, 19:15, 12:21, 18:24) nesugebėjo pasipriešinti Kazanės „Unics“ komandai.

ieva_krastina_13 Foto: Augustas Didžgalvis

„Kibirkšties“ krepšininkės tapo Lietuvos čempionėmis (3)foto

Vakar 18:56

Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės triumfavo 2013-2014 metų Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate. Sostinės klubas trečiose LMKL finalo serijos rungtynėse 72:66 (23:25, 15:17, 18:11, 16:13) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ komandą ir seriją iki trijų pergalių laimėjo „sausu“ rezultatu 3:0.

vilmantas_dilys_13 Krepsinis.net

V.Dilys „iš žaidimo“ prametė visus metimus, tačiau „TU/Rock“ šventė triuškinančią pergalę (1)

Vakar 18:41

Lengvą pergalę Estijos krepšinio pirmenybių atkrintamosiose varžybose iškovojo Vilmanto Dilio ir Augusto Pečiukevičiaus atstovaujama Tartu „TU/Rock“ komanda, kuri išvykoje 86:54 (22:15, 31:10, 9:17, 24:12) sutrypė Valgos „Valga/Maks&Moorits“ krepšininkus.

Petrauskas Fotodiena.lt

G.Petrauskas apie galimybes ketvirtfinalyje susitikti su „Žalgiriu“: jei taip atsitiks, baltos vėliavos mes nekelsime (5)

Vakar 18:24

Keturias pergales iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO LKL) iškovojęs „Šiaulių“ klubas pasiekė aukščiausią sportinės formos tašką. Tiek žaidėjai, tiek treneriai tiki, kad tai dar ne riba.

Mano krepsinis.net

Jungtis

Kurią komandą dabar palaikysite Eurolygoje?

Įdomus faktas

Arvydas Sabonis prieš 1995 m. Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynes persirengimo kambaryje užbosijo: “Neduokdie prakišim, namie mūsų laukia kibirai mėšlo.” Sabo nuogastavimai nepasitvirtino. Sidabro medalius Atėnuose iškovojusiai rinktinei Lietuvoje buvo surengtos įspūdingos sutiktutvės Vilniaus “Žalgirio” stadione ir Kauno Rotušės aikštėje.

Paulius Motiejūnas::

„Žalgirio“ generalinis direktorius nėra patenkintas, jog sezono pabaigoje turi būti taikomasi prie Vilniaus „Lietuvos ryto“ derinant LKL atkrintamųjų varžybų tvarkaraštį.