Lietuvos rinktinė neturėjo priešnuodžių Rusijos puolimui (249)

13:30 Dominika Naujoji Zelandija Pasaulio taurė
14:30 Argentina Kroatijos vyrų krepšinio rinktinė Pasaulio taurė
14:30 Pietų Korėja Australija Pasaulio taurė
16:30 Serbija Prancūzija Pasaulio taurė
17:00 Suomija Ukraina Pasaulio taurė
18:30 Senegalas Puerto Rikas Pasaulio taurė

Daugiau rungtynių

Draugiškose rungtynėse susitiko Londono olimpinėms žaidynėms besirengiančios Lietuvos ir Rusijos rinktinės. Dvikovą 101:79 (20:17, 18:29, 24:24, 17:31) užtikrintai laimėjo namuose žaidę rusai.

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo susitikimą (11:4), bet Rusijos krepšininkai neilgai trukus pasivijo varžovus ir išsiveržė į priekį - 13:11. Visgi Simo Jasaičio tritaškis leido mūsiškiams pirmauti pasibaigus pirmajam kėliniui - 20:17. Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje vyko kova taškas į tašką, kol, sužaidus 6 minutes, Rusija spurtavo 8:1 ir atitrūko - 40:30. Maža to, tiksint paskutinėms sekundėms Aleksejus Švedas skirtumą buvo pavertės dviženkliu (46:36), bet Dariaus Songailos dvitaškis lietuvių nuotaikas prieš pertrauką nežymiai pagerino - 38:46.

Antroji susitikimo dalis mūsiškiams susiklostė nesėkmingai. Trečiajame kėlinyje Rusija, laimėjusi atkarpą 8:0, susikrovė 17 taškų pranašumą - 66:49. Visgi mūsiškiai turėjo atsaką - spurtą 9:0, kuris leido priartėti - 58:66. Toks skirtumas išliko ir sužaidus tris kėlinius - 62:70. Ketvirtajame ketvirtyje lietuviai buvo priartėję (69:76), tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šioje dvikovoje. Rusijos spurtas 11:0 padidino skirtumą iki triuškinamos atžymos ir ramiai užbaigė rungtynes.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 12, Mantas Kalnietis ir Darius Songaila po 10, Simas Jasaitis 9, Linas Kleiza ir Paulius Jankūnas po 8, Rimantas Kaukėnas 7, Šarūnas Jasikevičius 6 (6 rez. perd.), Renaldas Seibutis 4, Jonas Mačiulis 3, Martynas Pocius 2, Antanas Kavaliauskas 0.

Rusija: Vitalijus Fridzonas 26, Andrejus Kirilenka 19, Antonas Ponkrašovas 14, Aleksandras Kaunas 11, Timofejus Mozgovas ir Viktoras Chriapa po 10.

Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 14:40 patinka nepatinka

ir dar galvojat kad valanciunas jau kitais metais siautes nba?:)))duok dieve jam su tuniso centru bent gerai suzaisti:)o tas ten nera pescias:))

Listas Karma 125.59
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 15:34 patinka nepatinka +1

Nenusibodo ?

strypas Karma 41.90
Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-07-23 12:40 patinka nepatinka +4

rytoj laimesim pries islandus 1 tasku ir dziaugsimes,kad zaidimas pagerejo:))))))))))))))))

Skaityti visus komentarus
Pasaulio taurės starte – nervų išbandymas su meksikiečiais FOTOGALERIJA, statistika (119)
Vakar 20:00
Lietuvos vyrų rinktinė (1/0) pergalingai pradėjo žygį Ispanijoje vykstančiame Pasaulio taurės turnyre. D grupės rungtynėse Jono Kazlausko auklėtiniai 87:74 (22:27, 23:14, 22:12, 20:21) po nelengvos kovos įveikė Meksikos nacionalinę komandą (0/1).
J.Mačiulis: stumdomi tikrai nesileisime (FOTO) pasakojo apie Š.Vasiliausko ir A.Juškevičiaus žaidimą (4)video