Lietuvių klubų nesėkmės Belgijos čempionate (10)

18:30 Pieno žvaigždės Lietuvos rytas LKL
18:30 Nevėžis Lietkabelis LKL
18:30 Dzūkija Vytautas LKL
18:30 Neptūnas Šiauliai LKL

Daugiau rungtynių

Pralaimėjimus Belgijos vyrų krepšinio pirmenybių priešpaskutiniojo turo rungtynėse trečiadienį patyrė abi ekipos, kuriose rungtyniauja lietuviai.

Aštuntojoje pozicijoje esanti Stepono Babrausko ir Antano Vilčinsko Leveno "Passe-Partout" (8 pergalės ir 23 pralaimėjimai) komanda išvykoje 80:82 nusileido antrąją vietą užimančiai Brė "Euphony" (21/11) ekipai.

S.Babrauskas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 7 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei už 5 pražangas buvo priverstas palikti aikštelę. Per 21 su puse minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 3 bei visus 4 baudų metimus.

A.Vilčinskas taškų nepelnė, per pusšeštos minutės prametęs dvitaškį, sugriebęs 2 kamuolius bei atlikęs rezultatyvų perdavimą.

25 taškus svečiams pelnė Tremmellis Dardenas, 22 - Ianas Hanavanas.

Devynių ekipų turnyro autsaideris Viliaus Gabšio Briuselio "Royal Atomia" (6/25) klubas namuose po atkaklios kovos 86:87 turėjo pripažinti čempionato lyderių Ostendės "Telindus" (23/8) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 16 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius. Jis per nepilnas 26 minutes (25:45) pataikė 4 tritaškius iš 7 ir 2 dvitaškius iš 4.

Sėkmingiau už V.Gabšį aikštelės šeimininkų gretose žaidė tik Elijahas Palmeris (27 tšk.) ir Ericas Struelencas (24 taškai).

Gairės: belgija

Norėdami komentuoti prisijunkite

SeanJohn Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 11-13 18:14 patinka nepatinka -1