Dalaso "Mavericks" klubas nusprendė pasilikti savo gretose 44 metų vidurio puolėją Keviną Willisą. Primename, kad prieš tai veteranas buvo pasirašęs 10 dienų kontraktą.
K.Willisas yra vyriausias NBA žaidėjas. Krepšininkas aikštėje buvo pasirodęs 2 rungtynėse ir žaidė 6 minutes, per kurias taškų pelnyti nespėjo, tačiau atkovojo vieną kamuolį ir blokavo varžovo metimą.
Tokį "Mavericks" sprendimą įtakojo aukštaūgio Erico Dampiero trauma, kuris yra susižeidęs petį ir nežaidė prieš Minesotos "Timberwolves" klubą. Jis taip pat aikštėje nepasirodys ir šios dienos rungtynėse prieš Jutos "Jazz".
Legendinis krepšininkas per 20 metų karjerą NBA pelnydavo po 12,2 taško per rungtynes ir atkovodavo 8,4 kamuolio. Paskutinį kartą K.Willisas rungtyniavo 2004-05 metų sezone, atstovaudamas "Hawks".
Norėdami komentuoti prisijunkite.