neberizikuok marijonai,dekui uzh viska ka davei musu krepshiniui, sveikata svarbiausia.

Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-08-28 00:04 patinka nepatinka +4

Sekmes jam tik galima palinket .TIkrai savo laiku puikiai atsiskleide ryte ir turejo keleta puikiu vasaru su rinktine .

Pranešti apie netinkamą komentarą 2012-08-27 21:28 patinka nepatinka +3

Mano krepsinis.net

Jungtis

Kas jus labiausiai nustebino šio LKL sezono starte?

Įdomus faktas

Debiutinėse Europos čempionato rungtynėse 1937 m. Lietuva susitiko su labai pajėgia Italijos rinktine. Varžovai nevertino lietuvių ir pirmąjį kėlinį į aikštę neleido geriausio savo žaidėjo Livio Frančesinio (Franceshinio). Šis krepšininkas ypač išgarsėjo 1935 m. čempionate Šveicarijoje, kai rungtynėse prieš Bulgariją, kurias italai laimėjo 42:23, pelnė net 32 taškus. Tai yra, net 76 proc. visų komandos taškų. Iš viso 1935 m. čempionate L.Frančesino pelnė 62 taškus – vidutiniškai po 16 per rungtynes. Tuomet tai buvo neįtikėtinas rezultatas. Lietuviai pirmą kėlinį prieš italus, žaidusius be L.Frančetino, laimėjo rezultatu 15:9, o rungtynes - 22:20.