Pasibaigęs. 06-03 18:50
LKL
Juventus
103
Neptūnas
90
Pasibaigęs. 06-04 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
Pasibaigęs. 06-06 03:30
NBA
Spurs
104
Knicks
105
Pasibaigęs. 06-06 16:50
LKL
Neptūnas
86
Lietkabelis
73
Pasibaigęs. 06-07 16:50
LKL
Žalgiris
107
Juventus
75
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Lietkabelis
80
Neptūnas
68
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Knicks
111
Spurs
115
Šiandien, 18:50
LKL
Juventus
0
Žalgiris
0
06-11, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0
06-11, 18:50
LKL
Neptūnas
0
Lietkabelis
0
06-12, 18:50
LKL
Žalgiris
0
Juventus
0

M.Pocius: bauda Fernandezui – lietuvių, kurie iš musės padarė dramblį, rezultatas (183)

Sausio 24 d., 15:11
M.Pocius teigia, kad R.Fernandezas baudą gavo dėl to, jog lietuviai iš musės padarė dramblį (Scanpix nuotr.)
M.Pocius teigia, kad R.Fernandezas baudą gavo dėl to, jog lietuviai iš musės padarė dramblį (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Eurolyga ketvirtadienį paskelbė, kad skyrė 3500 eurų baudą Madrido „Real“ ekipos gynėjui Rudy Fernandezui už kilusį susistumdymą pasibaigus mačui su Kauno „Žalgiriu“.

Socialiniame tinkle „Facebook“ „Real“ komandoje žaidžiantis Martynas Pocius baudą pavadino visiška nesąmone. Krepšininko teigimu, būtent lietuviai išpūtė didelė burbulą ir dėl to R.Fernandezas buvo nubaustas.

„Didelė nesąmonė. Ne dėl to, kad žaidžiu „Real“, o dėl to, kad žinau, kaip viskas buvo iš tiesų. Niekas nematė ir nežino Pauliaus veiksmų ir kodėl visa tai išaugo į susistumdymą pabaigoje. Felipe galbūt net padarė daugiau žalos ar nusipelnė baudos labiau šioje situacijoje, nors ir po to asmeniškai atsiprašė Jankūno.

Neginu Rudy, nes mes visi žinom, kad jis tikrai gali kartais pasikarščiuoti ir šioje situacijoje toli gražu nebuvo šventas. Bet visa šita nuobauda tiesiog yra rezultatas mūsų, lietuvių, kurie išpūtė visą situaciją savo pykčiu, įvairiais video ir panašiai. Tiesiog iš musės padarė dramblį. Nebūtų tokios karštos reakcijos, nebūtų buvę ir nuobaudos. Ką gi, sveikinu, pasiekėte savo“, – rašė M.Pocius.  

„Ilgoji pertrauka“: Kostičiaus reikalavimai, „Ryto“ štabas, Žibėno variantai, pažintis su Blinkevičiūtės mylimuoju, kodėl nedalijami žaidybiniai marškinėliai ir rinktinės autobuso istorija su Laimučiu priešakyje

183 komentarai
Naujausi komentarai (183)
Geriausiai ivertinti (183)
PRO komentarai (72)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys