Šeštadienį šalia prekybos ir pramogų centro "Akropolis" įvyko šeštasis gatvės krepšinio turnyras "3x3" vaikų globos namams "Rytas" paremti, šiemet pritraukęs rekordiškai daug dalyvių.
"Tai pats geriausias turnyras iš visų vykusių", - "Vakarų ekspresui" sakė vienas jų organizatorių - globos namų socialinis pedagogas Algirdas Brasas.
Dalyvių komandos, kurių iš viso susirinko 108, varžėsi susiskirstę į amžiaus grupes (gimę 1993 m., 1991 m., 1989 m. bei 1981 m. ir jaunesni). Pirmą kartą turnyro istorijoje į kovą stojo ir keturios rėmėjų komandos.
Viena komanda į turnyrą nepatingėjo atvažiuoti iš Prienų.
Grupių nugalėtojomis tapo ne tik gerai krepšinį žaidusios, bet ir išradingais vardais pasivadinusios komandos jauniausiųjų tarpe laimėjo "Saprega" iš Plungės, 1991 m gimusių ir jaunesnių krepšininkų tarpe - klaipėdiečiai, pasivadinę "Nebesvaik". "Klivarai" iš Kretingos buvo geriausi 1989 m ir gimusių ir jaunesnių, o "Sukasi debesys" - vyriausiųjų turnyro krepšininkų grupėse.
Tritaškių metimo konkurso nugalėtoju, finale įveikęs Marių Runkauską, tapo Laimonas Mamkauskas, kuriam pavyko prasibrauti ir į baudų metimo finalą, tačiau čia jis nusileido Evaldui Jurkui.
Geriausios komandos, baudų ir tritaškių mėtymo rungčių nugalėtojai apdovanoti "Willson" krepšinio kamuoliais, sportiniais krepšiais, kvietimais į boulingo centrą ir kitais prizais.
Kaip ir kasmet, surinktos lėšos buvo skirtos "Ryto" globotiniams - už surinktas lėšas jie važiuos į vasaros poilsio stovyklas, gaus laisvalaikiu praversiančių dovanų - dviračių, meškerių.
Norėdami komentuoti prisijunkite.